Selülit Nivea Body Selülit Kremi ile Selülite Son

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
umarım canım umarım ben 15 gunden sonra faydasını gordum pekı yosun sabunu nu nerden aldın canım eczene de fılan mı satılıyor yoksa aktarda mı ?

arkadaşlar 1. hafta itibariyle dove'dan yeme içme düzenimi hiç değiştirmediğim için hayal meyal bir sonuç aldım.:mymeka:
ayakta durduğumda ve popomdaki kasları sıkdığım sürece selülit yok gibi gözüküyor sanki sadece az tombişmiş gibi duruyo benim popocansırnaşık şey
bu hafta buradaki karman çorman çaydan yapıp içecem az da zıkkımın kökünü yiyesi gırtlağıma sahip çıkma planım var bakalım olacak mı?
tekrardan haber vereceğim ama su içmedim ben bu hafta hmmm unutmuşum:çok üzgünüm:

hadı bakalım umarım daha ıyı sonuclar alırsın beklıyoruz gelısmeleri

bende buyuk bır azımle devam edıyorm nıveayı kullanmaya bu aralar cok yuruyus yapamadım ve sırkelı ballı karısmı içemedım yenıden baslıycamm

mrb arkadaşlar konuşmalarınızı takip ettim kremlerin faydalı olup olmaması bizim elimizde kremin yanında kesinlikle diyet yapmamız gerekiyo egzersizde kas yapmayacak ölçüde olmalı çünkü zayıflamadan selülitlerden kurtulmadan kas yaparsak o bölgenin incelmesi çok zorlaşır

sirkeli ballı karışım hakkında bana da bilgi verebilirmisiniz

canım kusura bakma dun cevap veremedım.1 su bardagı sıcak suya bır tatlı kasıgı bal ve bır tatlı kasıgı sırke koyuyorum bunu sabaları ac karnına içiyıyorum:dance:

arkadaslar selulıte en ıyı cozum bence de hareket..tabi bunun yanında gunde 2 kupa yesıl cay ve bol su ıcersenız ınanın eser kalmıyor.yesıl cayı ıhmal etmeyın ama faydasını cok goreceksınız

Ben de avonun cellu-sculpt ürününü 15 gün boyunca düzenli sabah-akşam kullandım ve selülitlerim bariz azaldı. zaten sürdükten sonra belli oluyo hemen yağların eridiği bacakların terlemeye başlıyor.

günde 4-5 litre su icin ve 200ml. bademyagiyla 100gr.sekeri karistirip problemli bölgelere hergün sabah-aksam bol bol masaj yapin,cok sasiracaksiniz,
cikan neticeyi bana bildirmeyi unutmayin....

benim de selülit problemim vardı hemde ciddi biçimde ama şimdi kurtuldum.Benim uyguladığım formül şu umarım işinize yarar.belirgin selülit de kayın agacı yaprakları en iyi içeceklerden biri Bir fincan kaynar suya iyice yıkanmış 4 ila 5 yaprak atıp 5 dk.demliyorsunuz günde bir kez içiliyor. Lokal uygulama için ise aşağıdaki pomatı öneririm.
10 kahve kaşığı duvar sarmaşığı tentürü
1 kahve kaşığı mercanköşk yağı
10 kahve kaşığı lanolin ve 100 gr vazelin tüm mlz.iyice karıştırıp harmanlayın selülitli bölgelere masaj yaparak yedirin.

Ben de kullaniyorum nivea´nin kremini...Bir kac hafta sonra yazarim sonucunu insallahh.. fakat krem mrem kullanirken yanisira spor yapmak ve yediklerinize daha dikkat etmek gerekir.. Bir yandan verirken bir yandan almamak lazim di mi? :)

arkadaslar son gaz devam selulıtle savasmaya yaz geldı yaaa denıze gıdıcem.sırf bunun hayalını kurarak hısr yaptım valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…