Nişanlısına kızgın olab bayanlar gelın içinizi dökün

amin allahım cümlemize yardım etsin ya yazılanları okumadan önce tek benim başımda bu zannederdim okudukça ha aynısı bendede var ha öle diyolar diye beniöm gibi çok kişi varmış ama çok üzücü bi olay ya hem parasızlık hemde erkek tarafının umursamaz vurdum duymaz olması bide derlerki nişanlılık dönemi en güzel dönem nerde sıkıntı dert bitmiyo ki anam ne yapacamı şaşırdım kaldımmmmm

bende çok dertliyim arkadaşalr bizim sorunumuzda iş nişanlım bu sene son sınıfta okuyo makine ömühendisi olacakkayserideoturmak istiyoruz ama henüz bir iş bulamadık daha doğrusu okul bitmeden iş arayamazmış beyfendi ya hemen bulamasak daha ev tutulacak eşya alınacak valla sıyırmak üzereyim ben arkadaşlar ne olur fikir verin ilk önce nerden başlamamız daha mantıklkı olur ben artık evimizi tutalım eşyamızı alalım sonra işe bakarız diyorum o doğru olmaz iyo hem önce düşünmesi gerekn finallei varmış ben çok baskı yapıyomuşum herşey olurmuş ne yapayım bende çok sıkıldım böyle beklemekten 5 yıldır bekliyorum kızlar bunun 2 yılınıda nianlı olarak her gören sen daha evlenmedinmi diyo millete açıklama yapmaktan bıktım bu iş konusu yüzünden hasta olacam valla of of of of

erkek milletinin hepsi aynı vurdumduymaz klava:

canim gercekten icinde artik birseyler yavas yavas bitiyorsa ve ciidi anlamda da problemler varsa evlenmeden bu isi bitirmen en iyisi güzelim. inan evlilik cok sorumluluk isteyen birsey. samanlik artik seyran olmuyor be kizlar... kendimizi kandirmayalim. belki ilerde düzelir demektense simdiden bitir güzelim! baksana evlenenler simdi ne haldeler. formu söyle incelersen ne demek istedigimi anliycaksin.ha evlilik gercekten güzel birsey ama dogru insani buldum diyorsan güzeldir... yiy düsün derim canim!

canim simdi iyi güzel diyorsunda ama ise girmeden evin tutulup esyalarin alinirsa onlarin parasini kim ödeyecek tabi ki siz... ha egerki esinin ve senin ailen destek olursa onu bilemem:1closedeyes: ama gercekten evliligin ilk yillarinda birsürü borc borc borc... birde ailelerden destek görünmüyorsa ve birikmis bir paraniz yoksa sen ve esin baya bi sikinti yasarsiniz. ama anlamadim ya esin simdiden ise baksa yani fana mi olur. ne güzel bitincede calisir isinde...:sm_confused:

kızlar benimde cnm bu iş meselesi yüzünden çok sıkılıyor. nişanlım askerden yeni geldi iş bakıyor ama yok bende çok sıkıştırıp duruyorum sanırım başvuru yapsın diye .bugünlerde geçicekmi sıkıntılar biticekmi bilmiyorum valla..

nısanlın gayte haklı be cnmm

once bı fınallerı versın sakın kafayla halledersınızz

işınızı bulunn .. guzelce doseyın evınızı ..

allah yardımcınız olsun ..

bende iş konusunda dertliyim.sevgilimin son senesi ama okulu uzadı.boştasın gir bi işe dedim.yalandan başvurdu bi kaç yere ama cvp gelmedi.annemde tembel bu nasıl ev geçindircek diyo.valla korkuyorum.
diyorumki bi yandan okulu bitsin,gitsin askere bulur iş.ama ya vurdumduymazlıklarına devam eder,bi yerlerini kaldırıp giremezse işe?Allahım herkesin gönlüne göre versin....

tamam kızmakta haklısında canım ama durumlarını biliyodun illaki o şekilde kabul etmişsinki nişanlanmışsın tabi onlarda biraz faalz pintilik etmiş ama sizde fazla abartmışsınız nişanda okadar takıya bence gerek yok tabi bu benim fikrim .

Babadan 8000 liralik bilerzik anneden pirlanta takim kardeslerden 10 bilerzik hay masallah
davetlilerden 30 bilerzik bide sayisi bilinmeyen ufak altinlar...bence biraz az takilmis hemde koskoca bir nisan töreninde :roflol: Gördügüm kadar bi tek para derdin var senin kuzum madem nisanlin yetistiremiyor mobilya icin paralari sen de diyorsun zaten ev kurmak kolay bir olay nisanlina desdek ol sen al esyalari.

aman neler varmış yaa :1shok:

mandillinim cok haklisin :1shok:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…