Nişanlımla kavga ettik

benim esimde olsa ayni tepkiyi verirdi. istemez tabi ya, sonucta resmiyet yok, yarin ayrilsalar o arkadasi ileri geri konusur, esinde erkeklerin nasil olduklarini bildigi icin kabul etmemistir.

hem neden biraksin baldizini gecenin bi yarisi disarda.
tabi kufretmesi biraz yanlis olmus ama bence nisanlinda aileden bi erkek artik.
nasil baban abin kuzenin olsa bu ise tepki verirse nisanlinda verir bence dogal olarak.

bence ona kizmamalisin, sadece kufretmesine kizabilirsin bana gore

sonuna kadar katılıyorum sana,.nişanlı arkadaşa şunu söylemek istiyorum,alıp karşına ettiği küfürden dolayı özür dilemesini ve bi daha tekrarlamamsı gerektiğini söylemelisin,sanırım oda çok pişmandır,ama bu sebeple kimse kimseyi bırakmamalı.
bana sanki küfürü onaylıyomuş gibi,yada sevgilimden sürekli küfür işitip boynumu büküp buna katlanıyomuşum gibi msj yazan arkadaşlara şunu söylemek istiyorum,ben sevgilimle öyle sorunlar yaşadımki,aileler birbirini istemedi,mesafe sorun oldu,giyim tarzımdan dolayı ailesyile ters düştüm ve daha burda saymak istemediğim bir sürü sorun,ama bi kere olsun değil küfür hakaret bile etmedik birbirimize,hep sorunlarımızda yanımızda olduk,anlayışlı olduk,sabırlı davrandık,inanın bana benim yaşadığım sorunlar karşısında bi şerefsiz lafı hafif bile kalır,bunu tasvip ettiğim anlamına gelmez,bu laftan dolayı ona bağırır çağırırım küserim haftalarca konuşmam ama asla ve asla nişan atmam,nişan aşamasına gelene kadar bu adamı tanıyamamışsam zaten hatanın büyüğü bende olur.

Yazınız için teşekkür ederim. ancak arkadaşlara yorum yapanlara haksızlık etmişsin.
ben daha öncede yazdım fikirlerini aldım burada herkes birbirine destek olmaya çalışır köstek değil. tecrübelerine dayanarak yorum yapıyolar kimse tanımıyor birbirini niye bozmak istesin.çantayı alıp çıkmaya gelince kimse sıcak yuvasını bırakmaz.
bana gelince 5 yıllık bir ilişki dört aylık nişanlılık ne sabırlar gösterdim yazıcam kısaca okulu bırakmıştı bitirmesi için destek oldum bitirdi benden iki yaş küçük askerlik dedi bekledim askerde bel fıtığı ameliyatı oldu geldi bir yıl işsiz kaldı onun adına başvurular yaptım ettim benim başvuru yaptığım bi yerde işe girdi. hep sabır hep dayan aman hasta aman işsiz aman psikolojisi iyi değil sabret diye diye beş yılımı verdim. şimdi mükafatım rahat edip iyi güzel zaman geçirmekmi? yoksa hakaretler işitip hala dizinin dibinde oturmakmı? sana soruyorum sen olsan napardın? ve ben hatam yüzünden yine özür diledim. ona sorsan her kavgada ben suçluyum o hep alttan alıyor. ama ben eş olmayacak insanım. neden çünkü ondan beni lüks yerlere götürmesini beklemedim. hediyeler beklemedim. hep simit cafelerle yetindim. kaldıki çok iyi bi şirkette çok iyi konumdauyım parayı sorun edip onu ezmedim bile.

sorun sadece küfür ve kızkardeşinizi arabadan indirmesi değil sanırım.ilk mesajınızda bunları yazmamıştınız.bu sebepler ağır sebepler,hakkınızda hayırlısı olsun..

canim benim ya öyle üzüldüm ki senin icin neler yapmissin o insan icin o ne yapmis karsiliginda...
zaten kimseye hakettiginden fazla deger vermeyeceksin,sonra üzülen sen oluyosun...
ama senin icin hayirlisi budur belkide üzme kendini olurmu,seni asla haketmeyen biri icinde gözyasi dökme...
allah yardimcin olsun,hakkinda herseyin hayirlisi canim...!

ben hep üzüldüm ya hep ağladım yine ağlıyorum. sağol canım

sorun sadece küfür ve kızkardeşinizi arabadan indirmesi değil sanırım.ilk mesajınızda bunları yazmamıştınız.bu sebepler ağır sebepler,hakkınızda hayırlısı olsun..

değil sorun sadece bunlar değil. ileriyi düşün diyenler gerçekten haklı ailemle arama mesafe koymaktan daha nelere yapar diyebiliyorum artık ama eskiden böyle değildi.

bu kadr kolau harcamayın birbiriizi... :KK43:(( üzüldüm yaa bu kadar sene bunun içinmi uğrasşınızz yazıkkk

benımde enıstem aynı ama ıster ıstemez evlenıncede arada kalıcaksın kardeşınle eşın arasında sureklı tampon gorevı gormek zorunda kalacaksın.
Haklı kesınlıkle benımde erkek arkadaşım hıcbırsekılde her hangı bahaneyle olursa olsun bır kızı akşam arabadan ındırmez ınerse veya gece ben taksıye yada bır arkadaşım yolda bırakacak olsa kıyamet kopar.Ama dedıgım gıbı kız kardesın kaç yaşında ve annesı babası yokken ona laf soylemek dusecek ılerde cunku ona gelecek bır laf otomatık olarak evlenınce sızede gelecek buyuzden sımdıden tepkısını vermeye calıısyor olabılır.

sorun sadece kız kardeşi değilmiş ki! bayramda buyuklerinin yanına zorla getirmiş nişanlısını.bir de senin akrabalarından banane demiş.

ablasında kalmasına izin vermio,gitmek için izin istio..(Allah bilir beyfendi daha kendine neleri dert ediodur)sorun sadece bence kız kardeşi ve kufur değil.

herkes hakkında hayırlısı olsun cnm.diyebileceğim sadece bundan sonra da barişirsan iyice ipleri ona devretmiş olursun.bu olaydan da zeytin yaği gibi uste cikmiş ya

ayrıca senin tum uğraşlarına rağmen yüzük olmasaydı demiş ya.belli ki ayrılmak için zaten bahane ariyormuş bakalım ayrıldıktan sonra isteiği huzuru bulabilcek mi?

her zmn derim kimseye hakkettiğinden fazla değeri vermeyin!

barişmak istiyosan bunları düşünerek bariş

butun sayfaların hepsını tek tek okudum...
sen nişanlına kızıyorsun haklısında erkektir deyip susmak oturmak sacma tabıkı... ikinizde birbirnize karsı çok fevri davranmışsınız gordum kadarıyla.. ama sen gerekli saygı ve hosgorlunu asla bozmayarak biraz zamaan gecerekte olsa özür dilemissin ama onun yaptıgına bak... çok ayıp güya gurur yapıor ve onun arkasına saklanıyor yine senden beklior ilk adımı!!!
herkes kavga ettıgınızden sureklı sen mı taviz vereceksın kendınden!!! özellıkle benı su sözü bitirdi.. yuzuk olmasa çok biterdi bırakırdım senı ne demek bu yaa hersey okadar kolaymıkıııı.. basıtmıkıııııı... ne yani hersey bi yuzuktemı saklı??? sevmemıs mı senı yada sevginiz ne cabuk tukenmıss ...

arkdasım bencede bu tur seyleri tekrar dusun eger geri doneceksen...
uzulerek diorumkii hayırlısı buymus , senı çok kırmıs , saglam bi temele sahip deilki o yuva nasıl kurulcak.. :KK43: Allahım herseyı gonlune gore versın... a.s.

kardeşini koruyor ne kadar güzel ama biraz daha kibar olabilir

hakikaten şaştım kaldım.
herkes kendi hayatından sorumludur, ne karışır senin kardeşine. kardeşinşn yaptığı ne seni bağlar nede onu.
valla bence sorun yaşarsın ama yinede sen bilirsin. bakssana küfür falanda etmiş, ne kadar terbiyesizce...

sen neden hep nişanlının hatasını bulmaya çalışıyorsun,asıl suçlu kardeşin,1.o kdar sayıyorsa eniştesini ona yok teyzeme sonra bir işim var diyorsa bunu yapmıyacak,çok ciddisiyse ilişkisinde ailesiyle tanıştıracak kardeşin sokakta neden tanımadığı ve vasfı belli olmayan biriyle görüşsün,nişanlın açısından bak,demezmi bu nişanlımda benim arkamdan birşeyler çevirirmi diye,sen ilk kardeşine kız birde yaptığı tafralar o nişanlın iyi evde kavga çıkarmamış sen dua et ailenin yanında yapsa neler olurdu onuda düşün,adamı kızdırmasaydınız bunların birini yaparmıydı onu düşün.

cicos ne oldu ya merak ettim konustunuzmu bir daha

kız kardeşini sevgilisiyle buluşmasın diye o saatte bırakmaması normal karşılanabilir...ama küfürler etmesi saygınızın bittiğini gösteriyor zaten..saygı duymayan bir adamla hayat geçmez elbette...yalnız arılık maili yerine yüz üze gelip bu küfürleri hak etmedigini anlatsan daha iyi olurdu.gerçi sen dolmuşsun tek bu sorun değil başka seyleri de atmışsın içine...bitmiş bir şekilde nasip diyelim artık mutluluklar onsuz hayatında..bazılar ayrılma demiş takma aklını canım küfür mü yemeye razı olacaktın kendine sagısı olmayanlar böyle bir ilişkinin içinde kalır bence..

sen neden hep nişanlının hatasını bulmaya çalışıyorsun,asıl suçlu kardeşin,1.o kdar sayıyorsa eniştesini ona yok teyzeme sonra bir işim var diyorsa bunu yapmıyacak,çok ciddisiyse ilişkisinde ailesiyle tanıştıracak kardeşin sokakta neden tanımadığı ve vasfı belli olmayan biriyle görüşsün,nişanlın açısından bak,demezmi bu nişanlımda benim arkamdan birşeyler çevirirmi diye,sen ilk kardeşine kız birde yaptığı tafralar o nişanlın iyi evde kavga çıkarmamış sen dua et ailenin yanında yapsa neler olurdu onuda düşün,adamı kızdırmasaydınız bunların birini yaparmıydı onu düşün.

neeeeeeeeeeeee kızkardeşi sevgilisiyle buluştu diye, cocuk nişanlısından da mı şüphe duyacak yani aaaa baldızım yapıyorsa kimbilir nişanlım ne haltlar yiyor mu diyecek yani size pessssssssss zihniyetinize de pesssssss:1shok:şimdi sizin aileden birisi mesela katil olsa hırsız olsa eşini aldatsa,eşiniz hemen sizinde mi yaptığını düşünmeli dediklerinizden bu sonuca varıorum da:eek:

hakkında hayırlısı Allahım yardımcın olsun:KK43:

hakkında hayırlısı Allahım yardımcın olsun:KK43:a.s.

valla cnm okudum şaşırdım bu kadar çok karışması çok anlamsız tmm fikirlerini söyler ama bu kadar tepkisi saçma cnm yanlış anlama ama o kişiyle bi ömür geçmz gibi gelio bana en azından ben yapamam çok iyi düşün cnm

selam arkadaşlar yardım edin ne olur. daha önce yine nişanı atsammmı? diye başlık açmış fikirlerinizi almıştım. o zaman atmadık barıştık ama şimdi daha kötü şeyler oldu?
nişanlıma gittim bayram diye iyi hoş kız kardeşim ve onun kız arkadaşı da vardı akşam arabayla eve getirdi. kardeşimin konuştuğu var yemeğe gitçekler ama nişanlım bilmiyo.
ben çıtlattım konuştuğu var senle tanıştırmak istiyo dedim. ben tanışmam dedi o evlenecek değil ya her konuştuğu benlemi tanışacak dedi.
neyse gittik eve bırakacak kardeşim yarı yolda inmek istedi arkadaşıyla nişanlımda bu saatte yolda bırakmam nereye dedi oda teyzeme dedi oda ben teyzene bırakırım dedi. sonra oda teyzeme değil işim var dışarı çıkıcam dedi oda ben evine bırakırım bi yere gidemezsin dedi. getirdi eve bıraktı.kardeşim arabadan inerken kapıyı kapatmadı ve iyi akşamlar demedi indi.
sonra beni aradı sende ortaksın yalancılar şerefsizler arkamdan iş çeviriyosunuz dedi bende sanane sen kim oluyosun ona karışıyosun dedim anasımısn babasımısın oda bana bir sürü laf söyledi küfür etti bir saat telefonda kavga ettik kapattık.napmalıyım ya asla kardeşinin yüzüne bakmam dedi ilerde sorun yaşarım dimi napmalıyım ben

bazen gözümüzün önündek,ileri göremiyoruz anladıgım kadryla sen cok şanslısın
canısı sen cevabı vermişsin zaten
sana, kardeşine ve belkide kardeşinin ilerdeki eşine.. (yani insanlara) bu şekilde davranan acık acık saygı göstermedigini adam yerine koymadıgını belli eden biri ile bile bile evlenilirmi sence?

canım benim yaaa üzülme ne olur:teselli:
bencede bitir sana bu şekilde küfür edip konuşan insan ilerde neler yapar senin suçun neki anlamadım:sm_confused:
tamam sahiplemiyor sizi ama bu şekilde değil:1no2:
dua et tatlım hakkında hayırlısı olur inş.:Saruboceq:

X