Nişanlım ile Olan Sorunum

Uye23

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2024
20
8
26
Merhaba ,nişanlım ile tanışalı 5 yıl oldu 1 yıldır da nişanlıyız, ben hayatım boyunca hep zayıf bir insan oldum 1,70 boy 50 kiloyum fakat yapısal olarak çok daha zayıf gösteriyorum 45 gibi.Haytım boyunca hep biraz daha dolgun hatları olan kadınları çok beğenmiş onlra çok özenmişimdir, bunu da sohbet arasın da nişanlımla paylaştığım zamanlar oldu.Olay bundan üç ay önce yaşandı bir sayfaya bakmak için sevgilim bana telfonunu uzattı o sayfya instgramdan bakıcağımı düşündü fakat ben facebook aramalarına girince biraz panik oldu, daha sonra paniğinin sebebi belli oldu, kendisi yarı çıplak ve dolgun hatlı bir sürü kadının profiline girmiş, o anda çok üzüldüm çünkü bir değil iki değil en az 10 arama vardı.Ayrılmak istedim ama aileler araya girdi büyütüyorsun bunda ne var diyerek beni ikna ettiler,daha önce abim boşandı annem bu konuya çok üzülünce ona kıyamadım desem daha doğru olur ,fakat bu konuyu unutamdım nişanlımdan soğudm çünkü bu olay benim bir hastalık sebebiyle daha da kilo verip diyetsiyen desteği aldığım psikolojik olarak kendimi asla beğenmedğim bir döneme denk geldi üstelik ilişkinin başında bu tarz aramlar yapmayalım diyen kendisi idi ,şifrelerni bilmem ama bazı sosyal medya hesaplarına yanımda olduğu zamanlar da girip bakarım ,kontrol amaçlı değil bende ekli olmayan kişiler ne paylaşmış görmek için bunu bildiği için hiç girmediğim facebooku kullanıp beni salak yerine koymaya çalıştığı için çok kırıldım aynı zamanda bir yalanını yakaladım olaylar üst üste geldi,aynaya her baktığımda üzülüyorum kendimi o kadınlarla kıyas bile edemem zira fiziksel olarak yanlarından bile geçemem bilmiyorum benmi büyütüyorum şu ara kendimi beğenmediğim için böyle hissediyor olabilirmiyim i fikirleriniz için çok teşekkür ederim( yazım yanlışlarım olduysa kusura bakmayın Türküm ama Türkiye de yaşamıyorum orada doğmadım)

Ah bu erkekler ya
Üzülme kilolu olsan da senin gibi kızlara bakardı muhtemelen.
Bence yol yakınken ayrılmalısın daha nişanlıyken böyle yapan evlenince neler yapar.
Benim eşim hiç renk vermemesine rağmen evlenince 180 derece değişti.
Evlenince bir şeyler oluyor bu erkeklere , onun tribi daha nişanlıyken ortaya çıkmaya başlıyor da çoğu kadın göremiyor. Sen şanslısın, Allah bir işaret gösterniş sana.

Abinin hayatı seni bağlamaz, o boşanmış. Sen evli bile değilsin. Evlenip mi boşanacaksın. Soğuduğun adamla aynı evde dört duvar içinde yaşayıp aynı yatağa sen gireceksin elalem değil. Ayrıl gitsin. Seni mutsuz edip sağlığından etmiş bir ilişkinin nasıl elle tutulur bir yanı olabilir?
Diyelim ki sen abarttın bu senin duygun milletin normalinden sana ne?

nişanlınızın yaptığı çok tuhaf bir durum değil, erkeklerin hepsi profillere girip bakıyor ( tasvip ediyor değilim). ama bu profillere girip yazışıp sizin arkanızdan iş çevirmemiş diye anlıyorum ben.

Hassas bir bünyeniz olduğunu anlıyorum yazdıklarınızdan. Kendinizi beğenmediğinizi nişanlınıza belli etmeyin.. ve kendinizi sevin. Uzman desteği alın muhakkak, spor ve sağlıklı beslenme programlarına dahil olun.

Cevabınız için teşekkür ederim. kendisini beş yıldır tanıyorum ama aslında hiç tanıyamamış olmak beni çok üzdü

Balık baştan kokar derler sessizce o adamdan uzaklaş abinin konusu farklı bu farklı eğer içimde hep bir şüpheyle devam edebilirim diyorsan ayrılma sen bilirsin tabiki

Balık baştan kokar derler sessizce o adamdan uzaklaş abinin konusu farklı bu farklı eğer içimde hep bir şüpheyle devam edebilirim diyorsan ayrılma sen bilirsin
Adamın aldatma durumu , arkadan iş çevirme durumu vs yok. Yetişkin filmi izleyen insanlar var, durum ona göre daha masum bence. ( görsellere bakmış) size göstere göstere mi yaptı ? Siz incinin diye mi yaptı ? Böyle bir durum yoksa ben ekstrem bir hal görmedim açıkçası.

Her erkek şunu yapar,her kadın böyle düşünür gibi gibi sözleri hiç sevmem. Hayır efendim her insan aynı değildir hepsi her şeyi yapmaz.
Bi adam oturup 10-15 sayfaya özel olarak ve sizin görmeyeceğinizi düşündüğü yerden bakması düpedüz terbiyesizlik.
Anneniz,abiniz vesaire kimse için hayati kararlar vermeyin.
Ayrılmıyorsanız bile düğün için kişiden emin olmayı bekleyin

Yok hayır bildiğim kadarıyla böyle bir durum yok olsada bunu öğrenme ihtimalim yok çünkü girip mesjlarını kontrol etmem yanımda ona güvenmek isterim. Önerileriniz için teşekkür ederim

Soğuduysanız evlenmeyin ama bu tip şeyler bence kafaya takılmaması gereken durumlar. Fiziksel olarak hayatımızdaki kişinin özelliklerinden farklı özelliklerden de etkilenebiliriz. Bu hayatımızdaki insanı sevmediğimiz ya da cinsel olarak çekici bulmadığımız anlamına gelmez. İlkel dürtüler bunlar çünkü. Bu dürtülerimizi de tv’de, filmde dizide ya da sosyal medyada gördüğümüz sanal karakterlerle bir şekilde tatmin ediyoruz.

Onun görmeyeceğini düşündüğü yerden gizli saklı yapmış olması sorun değil mi ? Ve karşısına düşen görselleri değil özel olarak sayfa adı aratarak bunu yapması normal mi ?

Kendinize acımayın ve kıymet verin.
Siz değerlisiniz birey olarak. Kimsenin ilgisine muhtaç değilsiniz. Fiziksel olarak kendinizi beğenmeniz lazım ki karşıdaki bunu hissetsin. Kendinize güvenin. Eğer bu kişiye karşı güven duymuyorsaniz takip edin gözlemleyin - kararı verecek olan sizsiniz

Haklısınız biraz manipüleye açık bir kişiliğim aman o üzülmesin aman bu kırılmasın derken kendi hayatımı göz ardı ettim sanırım

Balık baştan kokar derler sessizce o adamdan uzaklaş abinin konusu farklı bu farklı eğer içimde hep bir şüpheyle devam edebilirim diyorsan ayrılma sen bilirsin tabiki
Haklısınız şüphe ile nereye kadar devam edebilirim ki

Yaşın 26 mı? Bu yaşta içine sinmeyen bir adamı ailen istiyor diye hayatına musallat etmene değer mi?
Pek çok kadın da dal gibi olmak istiyor mesela ben, karşındaki adam, adam değil

Önce siz kendinizi sevmelisiniz. Siz kendimizi sevmez sevmez ve kendimize değer vermezseniz başkaları hiç değer vermez.

Soğuduysanız devam etmenin anlamı yok. Kimseye aldırış etmeyin.

erkeklerin dürtüleri kadınlara göre çok daha fazla aktif ilerliyor - savunmuyorum. Ama bu kesip atmak - diğer özelliklerine kör olmak için bir sebep değil diye düşünüyorum. Başka tarafları varsa Tabiki bilemem. Kadinlar da yapılı vücutlu erkeklerin görsellerine bakıyor bu bir ayrılık sebebi değil bana göre.

Aslında beni üzen belli bir kadın profili olması hepsi aynı şekilde kadınlar eğer aralarında benim fiziğime sahip birileri olsaydı bu kadar kafaya takmaz bakmış geçmiş diye düşünürdüm sanırım bilemiyorum,ama şimdi ister istemez beğendiği o tip kadınlarmı diye düşünmeden edemiyorum

Haklısınız beni de üzen bu beni salak yerine koymaya çalışması aynı tip kadınların profiline girmesi destekleriniz için teşekkür ederim yapacağım şey belli şüphe ile ömür geçmez

Ben 36 yaşındayım aman evde kaldım aman annem üzüldü aman babam küstü diye bir evlilik yapmam, sana da tavsiye etmem, senin için bittiyse bırak geç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…