Nişanlım ile Olan Sorunum

Bu dürtülerini nişanlısının göreceği instagramdan değil de Görmeyeceği yerden yapacak kadar kontrollü biri evet kesip atılmayabilit ama emin olana kadar da ileri bir adım atmamak lazım

O uzulecek, bu kırılacak diye hayatinizdaki en onemli eşigi kendi isteginiz olmadan aşmayin.

Bu adamla anneniz degil siz evleneceksiniz, sogudugunuz adamla ayni yataga baskalari değil siz gireceksiniz.

Gerisi fasa fiso, yok ona bakti buna bakti, o normal, bu değil kisimlarini bırakın, sogudunuz mu sogudunuz, onemli olan sizin kalbinizin ne hissettigi.

Yaşın 26 mı? Bu yaşta içine sinmeyen bir adamı ailen istiyor diye hayatına musallat etmene değer mi?
Pek çok kadın da dal gibi olmak istiyor mesela ben, karşındaki adam, adam değil
Evet 26 yaşındayım kendisini 5 yıl önce tanıdım ve ben seçtim aslında beni de üzen bu nasıl bu kadar kör olabildim beş yılda hiçmi tanıyamadım bilemiyorum.

Önce siz kendinizi sevmelisiniz. Siz kendimizi sevmez sevmez ve kendimize değer vermezseniz başkaları hiç değer vermez.

Soğuduysanız devam etmenin anlamı yok. Kimseye aldırış etmeyin.
Haklısınız teşekkür ederim. Evet kesinlikle buradan anldığım kadarıyla bir psikolog desteği almam da şart

Evet 26 yaşındayım kendisini 5 yıl önce tanıdım ve ben seçtim aslında beni de üzen bu nasıl bu kadar kör olabildim beş yılda hiçmi tanıyamadım bilemiyorum.
İstersen 20 yıl tanı, onun gösterdiğini görebilirsin bazen, şimdi bunları boşver sen, barış ya da ayrıl diyemez sana kimse senin içine sinmiyorsa anneni babanı boşver genceciksin

Haklısınız olabilir,bende farklı bakış açılarını öğrenmek için buraya yazdım çünkü şuanda mantıklı değil tamamen duygsal hareket ettiğimş farkettim teşekkür ederim

Evet hem de çok soğudum üstelik hiç kıskanç olmayan ben birlikte olduğumz zamanlr da acaba şu yoldan geçen kadınlara bakıyormu diye kafamda kurmya başladım cevaplarınız için teşekkürrlr yapılacak şey belli ayrılıp kendi yolumu çizmek

Ablacığım adam bariz leş gibi, at gitsin. Hiç güvensiz falan hissetme, sen balıketli olsan bu sefer de gidip 0 bedenlerle fantazi yapacaktı adamın mayası bozuk çünkü. Balıketli istiyorsa da balıketli bulsaymış ayrıca, tamamiyle kendi ezikliği senlik bir durum yok. At gitsin bu malı.

Evlenip, boşanmak mı; nişan atıp hayatınıza devam etmek mi karar verin. Anneniz de duygu sömürüsü yapmayı bıraksın.

Haklısınız biraz manipüleye açık bir kişiliğim aman o üzülmesin aman bu kırılmasın derken kendi hayatımı göz ardı ettim sanırım
Millet için yaşama yarın geriye baktığında başkaları için yaşanmış kendin için gülmediğin abuk subuk bir hayat kalacak geriye. Ve en önemli husus üzülmesin diye yaptığın tercihlerin yine kimseyi memmun etmeyecek, üstelik bir de gönülsüz mecburi tercihlerinden yine mutsuz olacaksın.

Hayat kısa gençlik çabuk geçiyor, içinden gelerek kendi bildiğin gibi yaşa. Bir de terapi al psikolojik, eğer ailem tepki gösterir dersen benim çoğu arkadaşım ailesi tarafından deli diye yaftalanırım diye arkadaşlarla cafede çay içmeye gidiyorum diye terapiye giderlerdi. En sonunda hepsi başka pencereden bakmayı öğrendi sana da tavsiye ederim.

Evlenip, boşanmak mı; nişan atıp hayatınıza devam etmek mi karar verin. Anneniz de duygu sömürüsü yapmayı bıraksın.
Anası koynuna girecek sanki, şöyle baskı yapan kadınları da çözemiyorum ya o senin kızın, içi almıyor istemiyor bir ömür elalem için esir etmeye zorlamak niye neyin kafası çözemiyorum

Ya insanların etkilendigi begendigi bir tarz vardır ve bunun dışındaki insanları insan olarak sevse de, bir noktaya kadar begense de yeterli değil. Ben olsam devam etmem. En ufak bakışında lafında aklıma takılır beğenmiyor mu diye. Zaten isim isim onlarca kadın aratmak çok avam geliyor bana, aldatmaya bile şu kadar irite olmuyorum ya varoşluk resmen. Disarda bir yerlerde tam senin tipinde insanları çok çekici bulan bir sürü erkek var.

Bu tip durumlarda çok duygusal bakmamak ve ilkel cinsel dürtüleri dikkate almak gerektiğini düşünüyorum.
Bazı şeylerin çok anlamı olmaz, dürtüsel olarak bakılır, merak edilir vs.

Kişisel olarak tercih etmem, eşim de yapsın istemem, onayladığım bir durum olmamakla birlikte anladığım ya da anlamaya çalıştığım bir durum.

Bununla birlikte içinize sinmiyorsa, bu sizin aklınızı rahatsız kalbinizi huzursuz ediyorsa aile dinamiklerini, çevreyi, geçen yılları düşünerek bu ilişkiye devam etmeyin.

Bazen yaşadıklarımız bize bir işarettir, anlamasını, okumasını bilirsek hayatımızın gidişâtını olumlu yönde değiştirebiliriz.

Terapi almama kimse birşey demez neyseki en azından hayattki bazı basit kararlarıma saygıları var, onları da belirli bir noktya kadar anlayabiliyorum elalem neder diye büyütülmüşler ama aynı baskıyı benim üzerime kurmalarından nefret ediyorum kendime olan özgüvenimi kaybettim

Haklısınız normlde hiç girmediğim o sayfaya o akşam girmiş olmamın bende bir işaret olduğuna inanıyorum inşallah bundan sonra vereceğim kararlar doğru olur teşekkür ederim

Bende böyle düşünüyorum ve eski sevgilileri tamda o tipte kadınlar zaten en başından bitirmekte kararlıydım sadece destek göremediğim için acaba abartıyormuyum diye düşündüm fakat buradan güç buldum teşekkür ederim

Hayatımda zayıf olsamda hiç bir zaman kendi fiziğimi beğenmemezlik yapmadım her ne kadar kıvrımlı kadınlara özensemde kendimide beğeniyor seviyordum fakat bu olaydan sonra aynaya her baktığımda bugüne kadar hiç dikkatimi çekmeyen kusurlarım dikkatimi çeker oldu. Aynen öyle yapacağım teşekkür ederim

Eminim çok çok güzel bir kadınsın. Zayıf ince uzun manken gibisin ohh. Kesinlikle kendine haksızlık etme . Kilolu Zayıf esmer sarışın ne olursak olalım hepimiz çok güzeliz. Simdi kabul edelim erkekler her zaman başka kadınlara bakabilir çünkü malesef dikkatlerini çekiyor bunu sineye çek demiyorum ama Zayıf kadınlara baksa yine ayni şekilde rahatsız olur muydun öyle düşün. Çünkü sen sirf dolgun kadınlara baktığı için sinirlenmiş gibisin . Kimsenin baskısı ile annen üzülmesin diye devam etme bu ilişkiye eğer istiyorsan et çünkü bu hayatı yaşayacak olan sensin sadece sensin.

Aynı şeyi sen yapsan neler olurdu neler…
Annen de hiç evladını düşünmüyor kusura bakma…
Biraz düşün…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…