Nişanlım gitti çok kötüyüm nolur dua ya ihtiyacım var nolur

Bebekk2

Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2016
137
15
29
Nişanlım düğüne bir hafta kala bırakıp gitti çok kötüyüm 23 gündür haber alamıyorum nolur dua edin çok kötüyüm dönsün nolur dua edin Allah aşkı için

Nişanlım düğüne bir hafta kala bırakıp gitti çok kötüyüm 23 gündür haber alamıyorum nolur dua edin çok kötüyüm dönsün nolur dua edin Allah aşkı için
Ya bıktım yeminle bu erkeklerin kızları üzmesinden yaa, düzgün adam sayısı gitgide azalıyor... canım çok zor biliyorum için acıyor ama dönsün diye dua etme Hayırlı ise dönsün değil ise Rabbim beni ondan uzak eyle diye dua et...düğüne bir hafta kala bırakıp giden adamdan da hayır gelmez gibi görünüyor ama niyetleri Rabbim bilir inşaAllah hakkında en hayırlısı olur üzülme Rabbimin sınavı herşey

Adam kaçmış gitmiş hala niye dönsün istiyorsun bırak Allahindan bulsun.
Bugün bunu yapan yarın evlenince de aynısını yapar .o zaman daha mı iyi???
Evlenmeden gördün işte nasıl bi insan olduğunu

Belki de senin için hayırlı değildi, evlenince keşke evlenmeseymişim bunla dicektin, boşancaktın... Hayırlısı için dua edin, nişanlanacak insan mı kalmadı...

İlk bdv konusu sandım foruma baktım dualarımız sizinle, dedim belki de rahmetli oldu ya da kayboldu ama içerikte de ayrıntılı bir şey yok.
Sizi gerçek anlamda "bırakıp gittiyse" bırakın ne hali varsa görsün yani, sizi istemiyor demek ki.
Duanızı da ilk yorum yazan üyenin söylediği gibi edin... Hayırlısı neyse o olsun...

Ya bıktım yeminle bu erkeklerin kızları üzmesinden yaa, düzgün adam sayısı gitgide azalıyor... canım çok zor biliyorum için acıyor ama dönsün diye dua etme Hayırlı ise dönsün değil ise Rabbim beni ondan uzak eyle diye dua et...düğüne bir hafta kala bırakıp giden adamdan da hayır gelmez gibi görünüyor ama niyetleri Rabbim bilir inşaAllah hakkında en hayırlısı olur üzülme Rabbimin sınavı herşey
Evet Can'ım hayırlısıyla dönmesini istiyorum zaten sağol yinede Can'ım Bnm

X