Nişanlım beni kurtarmadı

Biz güldük çünkü konu sahibinin anlatımı komik.

Ya da o an düşeni görünce refleks olarak gülersin. Ama erkek arkadaşı görmemiş anlatınca gülmüş.Bir de biri düşmesini gülerek anlatır sen de gülersin. Ama anlatırken sinirlendiği, üzüldüğü belliyse suratına baka baka gülmek olmaz. Altına bez koy arabam kirlenir davranışı nereden baksan sinir bozucu.
Düşünüyorum da arabam olsa ben de bez sererim🤣🧿 şu enflasyonda zar zor bir araba almışım arabamı dışarda temizleteyim desem zaten dünyanın parası. Ser bezi gitsin😁🧿

Düşünüyorum da arabam olsa ben de bez sererim🤣🧿 şu enflasyonda zar zor bir araba almışım arabamı dışarda temizleteyim desem zaten dünyanın parası. Ser bezi gitsin😁🧿
Ya içinden geçirirsin, gitti arabam da diyebilirsin ama davranışlara dökmek ne bileyim. :KK51:

affedin ama ben de çok güldüm. haklısınız ama komik bi şekilde canlandı gözümüzde.
bir keresinde ben yürürken topukluyla şööyle bi sendelemiştim sevdicek tutuvermişti aklı çıkmıştı bense pü çizdirdim karizmayı diyodum😹 yani olabiliyo böyle şeyler

Bildiğin kalas
Düşüşünü hadi diyelim görmedi altına bir de kirlenmesin diye bez koymus. Bir eşyaya başka bir insana sizden daha fazla deger veren kişi bal da olsa olmuyor

Şikayetçiysen, hanzo buluyorsan ayrıl? Evlenmeye kalkma.
Evet çamurlu ıslak araba koltuğuna oturma kaç para olmuştur temizletmek bir de leke kalacak kokacak ıslanıp.

Araba bir araçtır. Sizi bir yerden bir yere götürmeye yarar. mala bu kadar değer vermesi bile kötü. benim büyük kız ayakkabısıyla arabada hoplar, zıplar. Yediklerini döker. Önemli olan o araba da huzurla gitmek.

X