Nişanlılık nasıl ilerler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aynen ya herkesle yatmak gerekiyor valla şuan bende herkesle sevişmiş olsam. Bu kadar linclenmezdim doğru artık edep namus kalmamıs yazık hepinize yorumları siliyorum
İnanır mısın, benim evlenmeden önce yemedigim nane kalmadı.
Bayramda ayağımın altına kurban kestiler, iki tane burma bilezik taktılar koluma. Üstüne 7 bohça eşya geldi.
Hepsi bir yana nişanlım hiç sözümden çıkmaz. Ailesi desen tapıyorlar bana.
Bence sen bakire olduğun için böyle yapıyorlar, üzüldüm durumuna

D Derya 12468 konuyu alıntıladığınız için teşekkürler.

Merak edenler alıntıdan okuyabilirler.

Ki ellerinde kesin patlar.Sanki hiç kıyafeti yok gibi kıyafet bekliyor yok ilk ilişkisiymiş evlenincede yok doğuma şunu takmadılar yok bebeğe bunu almadılar kraliyet soyundan geliyor gibi hep bir havalar olacak beklentiler hiç bitmeyecek.Böyle biriyle uğraşmak gerçekten zor.Annesi bayramdan sonra bilezik isteyecekmiş bakalım varmı paraları?Ailece düşüncesizler.

Ay ürperti geldi düşününce olacak çocuğu,
Ne şartlarda yetiştirilecek …. Çok üzücü.

Soruyu bosa silmissin arkadaslar sagolsun alintilamis. Mala mulke tapmak smdiki kizlarda adet galiba. Kendi giyecegin bayramligi aldiysan nolmus? Insanlar sana sponsor olmak zorunda mi? Ceyrek kac lira haberin var mi? Kendinize koca degil sagilacak inek ariyosunuz. Sonra da evlenip onumuz yok sunumuz eksik kocam niye boyle diye sikayetleniyosunuz. Sabanciya koca falan mi gelin oluyosun acaba?

Kız sen kendini masadaki obje mi sanıyorsun? Kadınları direkt masadaki eşya mı görüyorsun?

Eski nişanlısı ikinci el bibloydu da sen sıfır, birinci el biblo musun? Kendine fiyat mı biçiyorsun aklınca? Sana göre allah bilir boşanmış ya da dul kadın da 3. eldir, ona hiçbir şey yapmamaları reva olur.

Senin zihniyetin kadını döven erkekten farklı değil. Kadınları döven, söven erkek neyse sen de onların birebir aynısısın. Aferin sana,tuttuğun yolda devam et.

Siz olayi eski nisanliya baglamissiniz ama onunla alakasi yok. Sizinle alakasi var sadece. Kadinin daha biri ile yatti diye namussuz oluyorsa pardon nisanlin da namussuz. Dinde erkeklere serbest kadinlara yasak diye birsey yok. Your culture and sexism is showing girl Sunu da ekliyim: eski nisanlisinin özelini döken adamdan hicbir kadina hayir gelmez. Dedigim gibi: Siz olayi eski nisanliya bagladiniz ama sizinle alakali. Ha sunu da ekleyim: Kutunuza maddi deger bicemeyin.

Bekaretinize bictiginiz deger ne kadar tam olarak? Hayir bilelim de bari nisanliniza ulasip soyleyelim, kimse yorulmasin

Iletisim sekli enteresan. Bir sürü beklenti ama nisanliya acik acik "bunu yapacaktiniz" diyecek tutu yok. Onun yerine eski nisanlinin namusuna laf atmak daha kolay. Kafalar bir milyon, ama dollar degil

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…