Nişanlandım ama içime sinmiyor

Onu da okudum. Erkekler de ağaç kovuğundan çıkmıyor, onlar ailemden uzak bir şehre yerleşmek istemiyorum dese lincin alasını yer. Yani o yorumunuzda da hem fakir hem de beni ailemden koparıyor diyorsunuz. Ben bu ilişkide gelecek göremiyorum, olmaz sizden.
Hem fakir hem ckfjfjfjjfn ay gel deliricem.

Evet aşırı mantıksız. Adam gidip doktor hazretleriyle evlenmeye cüret etmiş, tez kellesi vurula.
Konu sahibinin dediğine göre adam tüm bunları bilerek evlenmek istiyor. O da normal gelmedi bana. Bu tereddütleri bilip tavır gösterse, evlenmek istemese daha kıymetli olurdu muhtemelen.

Konu sahibinin dediğine göre adam tüm bunları bilerek evlenmek istiyor. O da normal gelmedi bana. Bu tereddütleri bilip tavır gösterse, evlenmek istemese daha kıymetli olurdu muhtemelen.
Bana çok inandırıcı gelmedi ya, içinde patladığı için buraya yazmış. Adamla konuşsa daha relax olurdu.

Ya sen resmen bu adamı kullanmışsın, adamdan bir tık daha iyisini bulsan adamı tekmeleyeceksin. Bu kafandaki düşüncelerle nişana kadar gelmişsin. Sen şimdi daha iyisini bulana kadar nişan süresini uzatırsın. Sonra yeni avını beklersin

Tek derdinde para yani. Eğitim, kariyer, kendine emek verme, azim, hırs vs değil. Karşına böyle zengin, ilkokul terk, baba parası yiyen biri çıksa onunla evlenirsin.
Kimseyi kullanmadım da başkasını bulma gibi bi niyetim de yok.Bu düşünceler nişanlanmadan önce yoktu bende.Yoksa bile bile kafa karışıklığıyla neden nişanlanayım.Demekki yaşadığım bazı şeyler acaba dedirtti bu süreçte. Yoksa isteyerek hevesle nişanlandım.

Tanımadığınız hikayesini tam olarak bilmediğiniz birisine bu kadar kötü niyetle yaklaşmak neden ?

Bu zamana kadar da karşımdaki insana bi sadakatsizliğim olmadı.Olmaz da.Benim amacım bazı noktalarda yanlış düşünüyorsam bunu fark edip kafamdaki düşüncelerden arınıp nişanlımla ilişkime devam etmek.Bu hikayede av da yok avcı da .

Bana çok inandırıcı gelmedi ya, içinde patladığı için buraya yazmış. Adamla konuşsa daha relax olurdu.
Emin olun buraya yazdığım her şeyi nişanlımla da konuştum.Tabi kırmadan incitmeden.Sevgimden emin olduğundan da anlayışla yaklaşıyor.Bunca sene emek verdiği için de ayrılmak istemiyor doğal olarak.Bu kadar sevdiğim sevildiğim uyum içinde olduğum senin gibi birisini bi daha bulamam diye düşünüyor.Ki ben de böyle düşünüyorum.Ayrılmamakta diretmemin nedeni bu.Sadece tek derdi para olan birisi olsaydım burada konu falan açmayıp direkt ayrılmam gerekirdi.

Emin olun buraya yazdığım her şeyi nişanlımla da konuştum.Tabi kırmadan incitmeden.Sevgimden emin olduğundan da anlayışla yaklaşıyor.Bunca sene emek verdiği için de ayrılmak istemiyor doğal olarak.Bu kadar sevdiğim sevildiğim uyum içinde olduğum senin gibi birisini bi daha bulamam diye düşünüyor.Ki ben de böyle düşünüyorum.Ayrılmamakta diretmemin nedeni bu.Sadece tek derdi para olan birisi olsaydım burada konu falan açmayıp direkt ayrılmam gerekirdi.
Bizden beklentiniz ne o zaman? Ciddi soruyorum bunu, aradaki finansal açıklığı kapatacak halimiz yok.

Kimseyi kullanmadım da başkasını bulma gibi bi niyetim de yok.Bu düşünceler nişanlanmadan önce yoktu bende.Yoksa bile bile kafa karışıklığıyla neden nişanlanayım.Demekki yaşadığım bazı şeyler acaba dedirtti bu süreçte. Yoksa isteyerek hevesle nişanlandım.

Tanımadığınız hikayesini tam olarak bilmediğiniz birisine bu kadar kötü niyetle yaklaşmak neden ?

Bu zamana kadar da karşımdaki insana bi sadakatsizliğim olmadı.Olmaz da.Benim amacım bazı noktalarda yanlış düşünüyorsam bunu fark edip kafamdaki düşüncelerden arınıp nişanlımla ilişkime devam etmek.Bu hikayede av da yok avcı da .

Gayet net şekilde zengin koca aradığını yazdın? Hayatına alacağın adamdan maddiyat beklentin var. Nişanlını çulsuz görüyorsun.

Her zaman daha zengini, daha yakışıklısı, daha kariyerlisi; kısaca dahası vardır ve olacaktır da. Ama sizle partneriniz arasında öyle bir ilişki, öyle bir bağ olmalı ki, daha iyisi ile bile karşılaşsanız kimse onun yerini alamamalı, dolduramamalı, seçme ihtimâli dahi olmamalı. İlişkide olduğum insan seçeneğim değil, önceliğimdir.

ben yurtdışına gideceğim orda çalışacağım eşim bir iki sene çalışamayacak.Ben ne yapmalıyım ailurophile ailurophile hem mantığıma hem duygularıma hitap etmesi gerekiyor :) ben çalışırsam bir dönem ,eşim çalışmazsa mantığa uymadı bak gördün mü 🥹🥹
Hem eğitimliyim hem de ataerkil düşünürüm 🤣 ataerkil düşüncelerim ne kadar eğitim alsam da körelmemiş demek ki🥹

X