Nişanlandım 24.03.2009 ( M & İ )

velvedimm canım arkadaşım hayırlı uğurlu olsun çok sevindim senin adına
Allah tamamına erdirsin inşallah a.s.

Darısı başımıza :asigim:

canım benim günlerdir yoktum şimdi girdim baktım profilime senin mutlu haberinle ,dahada mutlu oldum ,:1hug:
ALLAHım mutluluğunu daim etsin :Saruboceq:sonu gelen kullarından etsin yüzün hep bu günkü gibi gülsün :Saruboceq:,
sen herşeyin en güzeline layıksın birtanem Şeniz a.s.

Canım tebrikler. Mutluluğunuz ömür boyu sürsün. Darısı diğer tüm bekarlarımıza:))

Allah tamamına erdirsin canım,mutluluklar dilerim....:Saruboceq:

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım benım Hayırlı Olsun Allah tamamına erdırsın..
Buyuk gunu atlattınız demek.. Hayırlı bır yuva kurun ınsallah bır omur saglıkla ve huzurla yasayın..
a.s.

canım hayırlı olsun RABBİM mutluluğunuzu bir ömür daim etsin inşallah .darısı tüm isteyenlerin içinde benimde başıma ..mutluluklar canım :)

hayırlı uğurlu olsun arkadaşım..
Allah tamamına erdirsin...
size ömür boyu mutluluklar diliyorum...
sevgiler...

tebrikler canım Yüce Rabbim tamamını erdirir inşallah.

Velvedcim muradına erdin sonunda.. Allah tamamına erdirsin..Bir ömür boyu böyle mutlu olursun inş.. a.s.

velvedimm canım arkadaşım hayırlı uğurlu olsun çok sevindim senin adına
Allah tamamına erdirsin inşallah a.s.

Darısı başımıza :asigim:

tebrikler canım Yüce Rabbim tamamını erdirir inşallah.

hayırlı uğurlu olsun arkadaşım..
Allah tamamına erdirsin...
size ömür boyu mutluluklar diliyorum...
sevgiler...

canım hayırlı olsun RABBıM mutluluğunuzu bir ömür daim etsin inşallah .darısı tüm isteyenlerin içinde benimde başıma ..mutluluklar canım :)

Canım benım Hayırlı Olsun Allah tamamına erdırsın..
Buyuk gunu atlattınız demek.. Hayırlı bır yuva kurun ınsallah bır omur saglıkla ve huzurla yasayın..
a.s.

Allah tamamına erdirsin canım,mutluluklar dilerim....:Saruboceq:

Canım tebrikler. Mutluluğunuz ömür boyu sürsün. Darısı diğer tüm bekarlarımıza:))

Gafım , selim , hacerim , berfinsenam , asgd ,songül ablam , bahar , lereen ablam , betülüm niltolum ........ canlarım hepinize cok tşk ediyorum Allah razı olsun :1hug: a.s.
Amin inş tşkler güzel dilekleriniz temennileriniz için iyiki varsınızz hepinizi cok seviyorumm darısı tüm bekarlara inş Şeniz kaydirigubbakcemile5 :enbuyukkk:

hayırlı olsun canım
allah tamamına erdirsin
bir ömür boyu mutluluklar

hayırlı olsun...Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin, bir ömür boyu mutluluk nasip etsin...

mutluluklar canım.hayırlısı olsun,bitmeyen mutluluklar nasip etsin rabbima.s.

canım mutluluklar allah tamamına erdırsın...........sonsuza dek mutlu mesut olun............allah nazarlardan saklasın..............sevgıler balım.............darısı bekarların basına........tabı benımde......

mutluluklar canım.hayırlısı olsun,bitmeyen mutluluklar nasip etsin rabbima.s.
tşkler cnm amin inş :1hug: a.s.
canım mutluluklar allah tamamına erdırsın...........sonsuza dek mutlu mesut olun............allah nazarlardan saklasın..............sevgıler balım.............darısı bekarların basına........tabı benımde......

tşkler duygum amin inş Şeniz
darısı sana olsun güzelim inş hayırlısıyla :Saruboceq:

kuzum cok sevındım allah bı yastıkta bı ömur mesut eder sızı darısıda bızım dıger kızların basına ne ugurlu topık demı her gelen evlenıor:)

arkadasım ALLAH tamamına erdırsın bır ömur boyu mutluluklar dılerım resımlerı en kısa zamanda beklıyorum

kuzum cok sevındım allah bı yastıkta bı ömur mesut eder sızı darısıda bızım dıger kızların basına ne ugurlu topık demı her gelen evlenıor:)
tşklerrrrrr cnm amin inş :Saruboceq:
valla öyle bekar kalmıcak inş :lepi:
arkadasım ALLAH tamamına erdırsın bır ömur boyu mutluluklar dılerım resımlerı en kısa zamanda beklıyorum

tşklerr cnm amin inş :Saruboceq:
gelcek inş resimler yerimseniben

Tebrik ederim canım Allah tamamına erdirsin Bir ömür birbirinizi incitmeden incinmeden yaşayın a.s.

Tebrik ederim canım Allah tamamına erdirsin Bir ömür birbirinizi incitmeden incinmeden yaşayın a.s.

oyyy cnm ablam tşklerrr :1hug:
amin inş :Saruboceq:
sagol güzel dileklerin için a.s.
darısı isteyen herkesin basına olsun yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…