NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

ay hakikaten yaa! biz burda kendimizi parçalayalım belki bir ihtimal bu ay tutar diye, beyefendiler kendi keyiflerinde!! ohh ne ala memleket!:dilcikar:
haklısın dıptıs,sonuna kadar arkandayım! bu arada sana sarı saç daha çok yakışmışyerimseniben

ya yavaş diilim de, hani adamla yeni barıştık,malum bu günler de önemli günler, arada bir gidip onu nazlıyorum:)
72 saat yaşıyor diyorlar ama ne bileyim,sanki hergün olsa ihtimal artar gibi geliyo?

heheheh ceren allah iyiliğini versin. Şeniz ben o kadar çok kızdımki bırak nazlamayı önüne yemek bile koymamayı düşünüyorum Kötü Kazen o kadar kızdım yaniiii Çok üzgünüm çoook yapsın kendi yemeğini yoksa çok aç kalır bu ay şakkıdı

ya yavaş diilim de, hani adamla yeni barıştık,malum bu günler de önemli günler, arada bir gidip onu nazlıyorum:)
72 saat yaşıyor diyorlar ama ne bileyim,sanki hergün olsa ihtimal artar gibi geliyo? :bbo:

canım accık sabretki sprmler daha çok daha kalıteli olsun..her gün olunca şans çok olmuyo işte tam tersi canım sperm az olduğu için gebe kalma şansı da düşük oluyolülülülülülü

canım accık sabretki sprmler daha çok daha kalıteli olsun..her gün olunca şans çok olmuyo işte tam tersi canım sperm az olduğu için gebe kalma şansı da düşük oluyolülülülülülü

yaff böyle yazınca da sanki çok azgınmışım gibi bir izlenim oldu ama herşey bebek içinnaniknanik

tamam yemeğini verme, ama ötekini ihmal etme küs müs, bu zamanlar geri dönmez. bir tiyatro oyunu vardı; "gözlerimi kaparım,vazifemi yaparım" diye. o hesapsırnaşık şey

offf çok yoruldum şu 2 gündür nurcum..depresyon düşünecek halmi kaldı...ama çok şükür moralim düzeldi inş..ilaçlar eşime yararda sonuç alırız...

bende gıcık oluyom şu adamlara ..küstükleri zaman hiçbişey umurlarında deil..ne çocuk ne bişey..bizse ah bu günde kaçtı şu günde kaçtı diye deli oluyoz...ben öyle kızgın olduğumuz zamanlar bu akşam işimiz ver yumurtlama günüm diyom yüzüne bile bakmadan..oda mecburen geliyo....

:roflol::roflol::roflol:Kızlar yazılarınızı okudum allah iyiliğinizi versin sizin delü kızlar.
Mutlaka önemli günlerde bir sorun çıkar ve eşlerimiz kaçamak yapar bana neden se öyle denk geliyor.Sonra bütün ay boyunca adamı delirtiyorum yüzne vurupklava:

kafamçokkarıştı aman yaa, o da çok ruhsuz oluyo! bende yaptım da bi kere ondan biliyorumsırnaşık şey

Ben bazen acıyorum yüzüne vurup duruyorum adamın spermlerin yeterli değil hareketi az .
sonradan çok pişman oluyorum ama banane işte banane:roflolda verdiğim dopinkleri mızmızlanıp yemesin :roflol:

tamam yemeğini verme, ama ötekini ihmal etme küs müs, bu zamanlar geri dönmez. bir tiyatro oyunu vardı; "gözlerimi kaparım,vazifemi yaparım" diye. o hesapsırnaşık şey

yok bacım yok. zaten yumurtlama zamanım çokdan bitti ve biz icraatta bulunamadık. zaten sorun o yaaa. o kadar kızdımki bu ay benim elimde 1 bardak su bile içemez. sanki ben ona aşkım git haftasonu gelme dedim. 1 hafta önceden dedimki aşkım bak cuma, cumartesi, pazar önemli günler. aman iş güç çıkarma :1no2: sanki ben aksini söyledim onaaa:mymeka:

sormayın küsecek diye bi dedini iki etmiom bide bu zamanda alınganlı tuttu...........

Ben bazen acıyorum yüzüne vurup duruyorum adamın spermlerin yeterli değil hareketi az .
sonradan çok pişman oluyorum ama banane işte banane:roflolda verdiğim dopinkleri mızmızlanıp yemesin :roflol:

canım seninkiyle benimkinin derdi aynıymış..bende benimkine sen tembelsin spermlerinde tembel diyorm..kalk biraz koşu banyına çıkta koş onlarda hareketlensin diye dalga geçiyom...sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…