NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

saol canım..şimdi inceledim...aklımda olsun artık sürekli bakarım...ay bide acısıyla tatlısıyla diye biyer var içim yandı okudukça..bebişlerini kaybedenler var allah yaşatmasın kimseye...

selam kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nbersınız dıptıscım cok güzelsın masaallah ama ben stawberiye cok sasırdım yaa oglum dedı ınanamadımm

selam kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr nbersınız dıptıscım cok güzelsın masaallah ama ben stawberiye cok sasırdım yaa oglum dedı ınanamadımm

ay bacım bende canlı görünce çok şaşırdım :1shok: zaten hepsinin boyu kadar evlatları var ama yok yani anne gibi durmuyor hiçbiri. hepsi abla kardeş vs. gibiler çocuklarıyla maşallah a.s.

Günaydinlar Herkese

Pasi Bacim Send Emi Geldin Gii Ne Güsellll
Eh Burasi Birazcik Karişik Ama Alişiriz Artikin Ne Yapalimm..

günaydın arkadaşlar ..evet masummcum bende geldim ama dediğin gibi çok karışık geldi ..yavaş yavaş çözücez artıksırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

benim günüm bir gün geçti kısalar dıptısım ordamısın daha bir gün geçti ama istersen beklemedekilere al sen bilirsin birkaç şüphem var ama yinede bebişe yormak istemiyorum evdede test var biliyomusun bekliyo öyle hala yapmadım....

dıptıs çok teşekkür ederim eklediğin için ayrıca hoşbulduk.umarım uğrulu gelir bu site...bedef seninde hakkında hayırlısı olsun canım inşallah hamişsindir....

PASİ MSN DE YOKSUN YİNE BACIMMM
NİRDESİN UYUYORMUSUN BEN YENİ UYNADIM VALLA YATMIŞTIM UYUMUŞUM DÜN UYUYAMADIMDA

ben de beklemeye geçtim.. ama benim zaten günlerim düzensiz... en az 1 hafta beklicem.. sonra test yaparım artık..

dıptıs çok sıcakkanlı duruyosun resimlerde... sıcaklığın resme bile yansımış.... sevgilerimi yolluyorum..

bedeffffff çıldırtmana insanı yap şu testini bakiiimmmmm...

ya zeynepçim aslında neden beklemek istiyorum biliyomusun test boşa gitmesin diyesırnaşık şey şimdi eğer adet olursam bidahaki aya kullanırım diyorumjeyyar bide geçen ay beş gün erken oldum belki bu ay geç olurum diye testi harcamiim diyorum eğer bugünde olmazsam yarın zaten dr gitmeyi düşünüyorum nasipse bakalım neler olacak sakın kızma bana canım nolur hem birazda sabrımı deniyoruma.s

hay senin sabrına..kız sen sabredicem derken ben burda çatlıycam hiçmi acımıyosun bana...sen şimdi o testi yap ben sana testinin aynısından alıp kargoyla yollarım böylece ziyan olmamış olur...

hay allah:dance: yapsammı ki yok kııızzz zaten adamda soruyo adet oldunmu diye merak ediyo oda garibim naosın

merhaba arkadaşlar

sonuç bekleyen herkese pozitifiniz bol olsun diyorum:))) ben şuan tedavide değilim ama valla bu aylarda hamiş kalsam tam süper olur...

bedef inş hamilesindir arkadaşıııım

teşekkür ederim canım inşallah öyleyimdir.aslında içim umut dolu ama işte hep allahtan sağlıklısını hayırlısını ve doğru zamanında vermesini diliyorum inşallah bu ay benim için en hayırlısı ve doğru zamandır...

X