NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

kız günün geçmiş belirtinde var..daa neyi bekliyon kuzum ya yapsana bir test..sende rahatla bizde rahatlayalım...

.))))))))))inanmıyorum yaa... valla küs müs ne yaparsan yap o işi hallet.. ben konuşmam küserim ama yinede çalışmamı yaparım .sırnaşık şey

yaa biz hala barışmadık yaa!! bugün 10.gün, yumurtladım oldum ama daha icraat yok o da inat ben de,ne olacak böyle?

yaa biz hala barışmadık yaa!! bugün 10.gün, yumurtladım oldum ama daha icraat yok o da inat ben de,ne olacak böyle?

kısss olmaz öle..küslük başka bu başka...ne yap yap boş geçirme...yarın bi gün barışırsınız ama sonra o günleri neden boş geçirdik dersiniz...

sırnaşık şeysırnaşık şey

bu 7. ay olacak bu gidişle komşuların çocuklarıyla idare eder olduk senağlama
yahu inat herif, ne güzel ağdamı da yaptırdım bugün tertemizim,gelsene yamacıma!!

alemsin walla güldürdün beni....ya bişey sorcam şu özel bölgeye dışarda ağda nasıl yaptırabiliyonus yaa ben utanıyom evde yapıyom o zamanda 3-4 saatimi alıyo...acıdı etti,off,puff derken....

izmirin K.K. bayanları toplanmış bugün. dıptıs ta onlara katılmış galiba.. yani çalıştığını falan sanmayın.. :))

bu 7. ay olacak bu gidişle komşuların çocuklarıyla idare eder olduk senağlama
yahu inat herif, ne güzel ağdamı da yaptırdım bugün tertemizim,gelsene yamacıma!!

bak canım sen akşam seksi bir iç çamaşırını giy çık adamın karşısında otur..bakalım ne kadar dayanabilecek..:1shok:

alemsin walla güldürdün beni....ya bişey sorcam şu özel bölgeye dışarda ağda nasıl yaptırabiliyonus yaa ben utanıyom evde yapıyom o zamanda 3-4 saatimi alıyo...acıdı etti,off,puff derken....

ya valla ilk önce yapacak kişinin çook ısrar etmesi gerekiyo yapayım diye, o zaman onun ısrarlarını kıramayıpta yaptırmış gibi oluyosun,çok utanmıyosun jeyyar ve 10 dakika da bitiyo müthiş bişey,1 ay da elini sürmüyosun bi daha!
ama artık yaptırmıyorum bende.burda komşularım konuşurken duydum,çok günah filan dediler, napim bende bıraktım o rahatlığı. bugün tek bacaklarımı yaptırdım yani anlayacağınyerimseniben

ama oraya gitmek bile bi cesaret bence ya..kusura bakmayin konuya daldim ama

yahu işin kötü tarafı,yarın için arkadaşlara piknik sözü verdim, adamın haberi yok! barışmak zorundayıımmmÇok üzgünüm çoook yoksa bizi kim götürecek?Kötü Kazen

sırnaşık şeyooo o dediğini yutar mı benimki? bende ona küsüm ya, olmaz şimdi. yumuşadığımı anlar. önce ondan sinyaller almam lazımşakkıdı

ama canım sende ya yardan ya serden vazgeçicen..mecburen inadını yenip sen gitçen yoksa bebiş işi hayal olur...karısı bu seferlik affet şu zavallı adamı...

ZEYNEP BİZ BU TESTTEKİ SİLİK ÇİZGİLERE SAVAŞ AÇALIM Kötü KazenKötü Kazen
NEFRET EDİYORUM O ÇİZGİDEN

evet canım yaaaa..sanki hep beni buluyolar..bu ay ben çatlatma iğnesi olmuştum ne biliyim onda beta hcg olduğunu..yapıyom yapıyom boyuna silik çizgi..sonra arkadaşlar uyarınca araştırdım meğerse iğnedenmiş...tam 4 tane test yapmıştım hepsinde çıkmıştı...bundan 4 5 ay öncede hiçbişey kullanmadığım halde yine çıkmıştı zıkkım çizgi...o yüzden ben pek güvenemiyorum..bide kesinleşmeden zavallı kızcağızı hamile moduna soktular bile yazık inş.hamiş çıkarda yıkılmaz...üfff be ne uzun yazmışım..demekki yarama parmak bastın balsuratçım...

canım benim olsun aslında bir yandan sevinmemiz lazım hamiş olmasak bile o çizgiyi gördük göremeyenlerde var kız :roflol::roflol::roflol::roflol:bende hiçbir ilaç kullanmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…