NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

slm kizlar diptis ben beklemedeyim cnm hala adet olmadim progestoron hormonum dusukmus ya acaba bu adeti geciktirirmiki gerci hamile oldugumuda sanmiyorum cunku hic bir belirti yok sadece isimi olctum bu sabah 8 de 37.0 cikti gitgide yukseliyor bunu anlamadim bakalim test yapmayacam sonuna kadar savasacam yapmamak icin inat degilmi heheheh

günaydınlaaaaarrr kısalrr.nasılsınız benim dün ve önceki gün pembe damla şeklinde lekem oldu bugün adet olacam galiba adet günüm çünkü bugün:dance:

ben geldiiiiiiiim kızlar :))))))))
043swye3.gif

....................................................................................................

Son düzenleme:
günaydın kısssslarrrrr....ayy loracım çok sevindim...bize hikayeni ve belirtilerini yazarmısın...

kıs dıppttıııııssssss..... nerdesin kıııııı.......çalışmalar uzun sürdü galibaaa..baksana ortalııklarda yoksunnnnn....

lülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülülü

ya kızlar şu soğan suyundan 2 oldu içmeye çalışıyorum sabahtan beri anamıyorum..afedersiniz bir kusma bir öğürtü dayanamıyorum..çok kötü.....halen daha içim kalkıyor.....nolcak ya napayım içemiyorum..nasıl zayıflıcam...

kizlar inanirmisiniz hic umudum olmadigi icin belirtilerimi daha simdi simdi hatirliyorum oncelikle gogusum agiriyor akintim bugun basladi ellerim soguk hep bide az once vucuduma baktim kirmizi mavi damarlarim gorunuyor bacaklarimda karnimda ve gogsumde bide ara ara adet sancisi oluyor adet olacakmisim gibi himmm bide ilk ilk belirtim bel agrisiydi simdi ara ara oluyor cnm darisi hepinizin basina isallah bende kucagima alabilirim benim icin dua edin kizlarrr

canım bundan sonra minikkuşuna iyi bak,stres yapma,hamileliğini doya doya yaşa,belirtilerimiz aynı ama benim seninki gibi belirgin bir çizgi çıkmadı,ben beklemedeyim halaaa[/tesekkur ederim cnm ama belirgin bir cizgi cikmasina gerek yok hamile degilsen o cizgiyi ruyanda bile goremezdin hakkimizda hayirlisi olsun benim suan su gibi akintim geliyor cok islak hissedyiorum hep altimi

merhaba kizlar bu gun nasilsiniz bakem
diptisdiptis canim dun sana hastalandim demistim akintiyla birlikte damar gibi kanama vardi
ama bu gun hic bisey yok
adet agrilarim ara ara geliyo bakalim bugun yarin sokulur herhalda
kusura bakma canim seni bos yere ugrastirdim listeyle uzgunum

ya nerde bu millet allah aşkına..bugün evdde oturan yok mu herkes mi dışarda...
CADIARZUCADIARZUCADIARZU

hala adet olmadım bugün 3. gün göğüslerim çok ağrıyordu ama oda kesildi sayılır hafiften var, dün biraz belim ağrıdı soğukta kalmadan dolayı da olabilir, bugünse eğilip kalktıkça kasıklarım ağrıyor merak ediyorum ama test yapmaya cesaretim yok bu arada loracım seni tebrik ediyorum allah tamamına erdirip olmayanlara da o duyguyu tattırsın içinde de bana:KK43:(((((((((((

X