NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

ehh be kıssslar...bu ara çok yoğunum ancak gece girebiliyorum foruma...ama girincede yazdıklarınızı okumaya çalışmaktan sizinle konuşamıyorum bişeyler yazamıyorum...bu ne hız maşallahhhhhhhhh

dıptısım yazdıklarını yeni gördüm daha...eh be arkadaşım sen bana bi sorsana...bak ben 2 yıllık evliyim ve 1,5 senedir tedavi görüyorum...ilk gittiğimde doktorum bana 2 ay kendi haline bırakalım dedi...olmadı..2 ay sonra gittim gonophene e başlattı...4-5 ay kullandım...olmadı...dozunu yükseltti....gününü 1 gün fazla iç dedi..yani 5 günse 6 gün iç dedi sabah-akşam....bu gonophene tedavisi nerden baksan 7 ay sürdü...olmayınca klomen e geçti...onuda aynen gonophene gibi 2 ay süreyle 5 er gün kullandırtıp çatlatma iğnesi yaptı ....yine olmadı...şubatta düşük yaptım...son 2 aydır da klomen i 6 gün asabah-akşama çıkardı ve çatlatma iğnesi yaptı yine...bu ay yumurta gelişimi olmayınca adetimde biliyosun epey gecikti ...duphaston kullan 5 gün hastalanınca gel dedi...önümüzdeki ay ya klomen in dozunu arttırırız yada iğneye belki geçebiliriz dedi...düşünsene arkadaşım 1,5 sene oldu adam hala daha diretiyor....ancak daha bu ay geçecez heralde iğneye..tabi karar değiştirip hap kullanacaz demezse...senin doktorun sende ve eşinde bi problem olmamasına rağmen neden bu kadar aceleci davrandı anlamadım...bi düşün derim..ben sana izmirde bi doktor önermiştim ...istersen bi git....CADIARZUCADIARZU

dıptısım yazdıklarını yeni gördüm daha...eh be arkadaşım sen bana bi sorsana...bak ben 2 yıllık evliyim ve 1,5 senedir tedavi görüyorum...ilk gittiğimde doktorum bana 2 ay kendi haline bırakalım dedi...olmadı..2 ay sonra gittim gonophene e başlattı...4-5 ay kullandım...olmadı...dozunu yükseltti....gününü 1 gün fazla iç dedi..yani 5 günse 6 gün iç dedi sabah-akşam....bu gonophene tedavisi nerden baksan 7 ay sürdü...olmayınca klomen e geçti...onuda aynen gonophene gibi 2 ay süreyle 5 er gün kullandırtıp çatlatma iğnesi yaptı ....yine olmadı...şubatta düşük yaptım...son 2 aydır da klomen i 6 gün asabah-akşama çıkardı ve çatlatma iğnesi yaptı yine...bu ay yumurta gelişimi olmayınca adetimde biliyosun epey gecikti ...duphaston kullan 5 gün hastalanınca gel dedi...önümüzdeki ay ya klomen in dozunu arttırırız yada iğneye belki geçebiliriz dedi...düşünsene arkadaşım 1,5 sene oldu adam hala daha diretiyor....ancak daha bu ay geçecez heralde iğneye..tabi karar değiştirip hap kullanacaz demezse...senin doktorun sende ve eşinde bi problem olmamasına rağmen neden bu kadar aceleci davrandı anlamadım...bi düşün derim..ben sana izmirde bi doktor önermiştim ...istersen bi git..

:bbo::bbo:

hayatım bişi sorcam bu gonophene dediğin şey tam olarak ne hapmı? yoksa iğne falan mı? ne işe yarıyor?

evet canım gonophene bir hap,yumurta gelişimi için..adetin 4 yada 5.günü başlatıyor doktor 5- yada 6 gün kullanıyosun..dozajı doktor ayarlıyor....sen napacaksın karar verdin mi...bence iğne olayına hemen atlama derim ben...ssk karşılıyormuş bir kısmını ama yanlış anlama ileride olmazsa bebek daha aşılama yoluna gidecek falan olursan yine bu iğneleri kullanmak zorunda kalacaksın....

yok evrimcim zaten ben olayı az çok anladım. her zamanki gibi sövüşlenme yolundayım. Kötü Kazen fakat asla yumurtamı takip ettirmeden bu işi yaptırmam. madem sorunum yokmuş neden kalkıp 200 ytl veripde iğneler olayım hormonlar alayım değilmi. zaten ssk olmayanlara 1000 ytl miş!!!

selam dıptısım kolay gelsi canım benim sen çalış canım çalış 9 ay sonrada çok ararsın buraları tabi bende ararımjeyyar

uyusun tabiki canım ya sen sür ojelerini sabah uzun olur hadi hayırlısı yerimseniben dıptısım bu ovulasyon testleri kaça bendemi alsam faydası oluyordur dimi....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…