NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

kimse yok ortalarda cerezcim.sen kayboluyosun.zeynep ,dıptıs,giznur,balsurat,esrako,lafael,sudenaz ay daha sayıyımmı kimseler yok.grev varda ikimizinmi haberi yok acep:uhm:

yok canim yok.. dedim ya.. site yavas bugün.. pek tadi tuzuda yok acikcasi..
benimde pek tadim tuzum yok.. ay bilmiyorum
kafam karmakarsik ya..
laelaelaelaelae

dıptısım nerdesin canım bugün adet günüm buay ve bugün çok heyecan yaptım bekliyorum bedenimde hiçbirsinyal yok :1shok: çok istiyorum artık bebişim gelsin:a015:

ne güzel bende kendi iş yerimiz olsun çok istiyorum.umarım olur.allah rızk açıklığı versin sizede

insallah olur canim.. agzimizin tadi olsunda..
annem hep der cok paran olsa ne fark eder.. karnin doyuncaya kadar yemek yeniyor
hos.. karnimizi bile doyurmuyoruz tam.. kilo yapar diye
naniknanik

dıptısım nerdesin canım bugün adet günüm buay ve bugün çok heyecan yaptım bekliyorum bedenimde hiçbirsinyal yok :1shok: çok istiyorum artık bebişim gelsin:a015:

insallah hamissindir canim.. ama fazla stres yapma... hadi hayirli haberlerini bekliyoruz

dıptıs kayıplarda gene.bişey sorucam senin yeşil kutunun altındaki şahıs nerden çıktı yahufisfisfis

kızlar uzun zamandır giremiyordum.hastaydım.yeni kendime geliyorum bu arada çalışmalarıda aksattık galiba.neyse daha bu ay şansımız var sanırsam.kendinize ii bakın.bu arada dıptıscım sen izmirde nerdesin.ben bucada oturuyorum. hepinizi öptm.

kızlar uzun zamandır giremiyordum.hastaydım.yeni kendime geliyorum bu arada çalışmalarıda aksattık galiba.neyse daha bu ay şansımız var sanırsam.kendinize ii bakın.bu arada dıptıscım sen izmirde nerdesin.ben bucada oturuyorum. hepinizi öptm.

insallah hamissindir canim.. ama fazla stres yapma... hadi hayirli haberlerini bekliyoruz

ayy inşallah canım artık hayırlısı olsun hepimiz için.. beklicem bakalım ne gelecek bebişmi salçamıjeyyar benim bazen gecikebiliyor o yüzdende fazla ümitlenemiyorum:1no2:

dıptıs kayıplarda gene.bişey sorucam senin yeşil kutunun altındaki şahıs nerden çıktı yahufisfisfis

bende baktım ona canım msn le alkalı birşey mesajlaşmak isteyenler bana ordanda ulaşabilir haniyerimseniben valla sitede güzel değişimler var çok hoşuma gitti çok çalışıyorlar hepsinin ellerine sağlıklık siteye girmekte sorun yaşıyorum buyüzden ama neyse:enbuyukkk:

ayy inşallah canım artık hayırlısı olsun hepimiz için.. beklicem bakalım ne gelecek bebişmi salçamıjeyyar benim bazen gecikebiliyor o yüzdende fazla ümitlenemiyorum:1no2:

benimkide aksine hic gecikmezdi.. ama bu ay 2 gün gecikdi.. ama heveslenmemitim zaten.. o yüzden hayal kirikligi olmadi..

ama olmasa daha güzel
tabiikiyerimseniben

X