NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

kızlar uzun zamandır giremiyordum.hastaydım.yeni kendime geliyorum bu arada çalışmalarıda aksattık galiba.neyse daha bu ay şansımız var sanırsam.kendinize ii bakın.bu arada dıptıscım sen izmirde nerdesin.ben bucada oturuyorum. hepinizi öptm.

geçmiş olsun canıma.s. var var daha sen çalış hem olmazsada buay daha önümüzde bizi bekleyen günler var:dance::dance:

benimkide aksine hic gecikmezdi.. ama bu ay 2 gün gecikdi.. ama heveslenmemitim zaten.. o yüzden hayal kirikligi olmadi..

ama olmasa daha güzel
tabiikiyerimseniben

bende hayal kırıklığı yaşamak istemiyrum artık:1no2: 6 ay oldu zaten bu ayda tuturamazsak dok yolu gözükür bana...

bende hayal kırıklığı yaşamak istemiyrum artık:1no2: 6 ay oldu zaten bu ayda tuturamazsak dok yolu gözükür bana...

hep hayirlisini dile canim.. esim hep der: " demekki daha dogru zamani degil, sabirli ol " diye.. biliyorum kolay degil.. belirtileri her ay yasayip regl olmak.. ama sabrin sonu selamet canimyerimseniben

dıptısdıptıs cım beni listeden çıkartırmısın canım vazgeçtim ben bebek istemiyorum artık. tek taraflı çaba bir işe yaramıyor ne yapayım. kim ne derse desin istemiyorum artık. 10 aydır hep ben uğraşıyorum yoruldum artık.

dıp saol canım eklediğin için inşallah bizide günün birinde hamiş listesine yazarsın...inşallah en kısa zamanda

hep hayirlisini dile canim.. esim hep der: " demekki daha dogru zamani degil, sabirli ol " diye.. biliyorum kolay degil.. belirtileri her ay yasayip regl olmak.. ama sabrin sonu selamet canimyerimseniben

canım çok haklısın hayırlısı olsun hepimiz için.. çevremdekiler bana çok sabırsızsın bekle diyor hemen pat diye hamile kalıcaksın diye birşey yok ama gel bide bunu kendime anlatamıyorum işte daha önceden panikatak hastalığıyla uğraştım ben çok zor birşey allah kimseye göstemesin yeniden başlaıcak diye korkuyorum.. belkide bu yüzden sabırsızlanıyorum... aslında rahat olmam lazım.

dıptısdıptıs cım beni listeden çıkartırmısın canım vazgeçtim ben bebek istemiyorum artık. tek taraflı çaba bir işe yaramıyor ne yapayım. kim ne derse desin istemiyorum artık. 10 aydır hep ben uğraşıyorum yoruldum artık.

ben geldim kızlarrr...hayırdır canım kim sıktı senin canını yoksa eşinmi...getirmesin bizi oraya hıııı:eek:klava:

canım çok haklısın hayırlısı olsun hepimiz için.. çevremdekiler bana çok sabırsızsın bekle diyor hemen pat diye hamile kalıcaksın diye birşey yok ama gel bide bunu kendime anlatamıyorum işte daha önceden panikatak hastalığıyla uğraştım ben çok zor birşey allah kimseye göstemesin yeniden başlaıcak diye korkuyorum.. belkide bu yüzden sabırsızlanıyorum... aslında rahat olmam lazım.

gelmis gecmis olsun canim.. evlere uzak olsun hastaligin her türlüsü..
bu kadar stressten sonra allahim sana bi melek gönderecektir, mükaaft olsun dyie.. gercekden sabirli ol..
:teselli:

benide eklermisiniz??bilmiyorumm çünkü testte iki çizgi var ama birii silik yinede yazıyım 25 nisan umarım vardır kesinleşsin hemen haber vericem dualarınızı bekliyorumm

canım o panik atak illetiyle senelrce uğraştım ben ..hep ilaç kullandım..ama allahıma binlerce kere şükür olsunki 2 senedir çok rahatım..allah kimseye yaşatmasın...umarım en kısa zamanda hamiş kalırsın..biliyosun böyle endişeler panik atağı azdırır..o yüzden aklına kötü şeyler getirme sakın

benide eklermisiniz??bilmiyorumm çünkü testte iki çizgi var ama birii silik yinede yazıyım 25 nisan umarım vardır kesinleşsin hemen haber vericem dualarınızı bekliyorumm

canim benim bildigim ikinci cizgi silikse bile hamilesin demektir.. ben seni simdiden tebrik ediyorum yerimseniben

gelmis gecmis olsun canim.. evlere uzak olsun hastaligin her türlüsü..
bu kadar stressten sonra allahim sana bi melek gönderecektir, mükaaft olsun dyie.. gercekden sabirli ol..
:teselli:

inşcanım allah biz bebek bekleyen herkezin yüzünü güldürsün.. :1hug:

canım o panik atak illetiyle senelrce uğraştım ben ..hep ilaç kullandım..ama allahıma binlerce kere şükür olsunki 2 senedir çok rahatım..allah kimseye yaşatmasın...umarım en kısa zamanda hamiş kalırsın..biliyosun böyle endişeler panik atağı azdırır..o yüzden aklına kötü şeyler getirme sakın

hiç sorma bende çok uğraştım dört sene tedavi gördüm çok zordu çok çeken bilir derler ya hani aynen öyle benim en çok zorlandığım uykuydu hiç uyuyamıyordum nefesim daralarak uyanırdım tekrar uyumak istesem aynı şeyy.. hem tedavi oldum hemde eşim sağolsun allah ondan razı olsunki benim bu illetten kurtulmama yardımmcı oldu.. onu hep inanıyorumki allah bana gönderdi ve şimdi çok mutluyum...a.s.

aaaa bu ne uyşukluk yaaaa:kızgın:
herkes canlansın bakiiimmmmm.beni sinirlendirmeyin:kızgın:
canlanııııııınnnnnnnnn... ver coşkuyu ver coşkuyu :teytey: :teytey:

X