NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

kız zate kocaman göbişli biz bebek yapçaz derken o dokuz aylık gibi olucak valla...

ozaman klomenlede başlatabilir dr sana değilmi yaren .. ben bu ay klomene başladım .

canım ozaman direk iğne tedavisi başlamayabilir.hapla deneyip sonra çatlama iğnesi yapılabilir.bende öle oldu yani.bende polikistik over var.yumurtalarım gelişmiyo gelişsede çatlamıyo.9 ay kadar gonaphene kullandım.ama işe yaramayınca bu ay iğne tedavisine başladık

zynp senin ilacı okudum ama ithal olduğu için ben bilmiyorum . ancak eşim bilir uyuyo kalkınca sorucam tamammı.

bende seninle aynı durumdayım canım.ayın 8 inde aşılama yapıldı sonuç bekliyorum işte.

Canım işallahh bebişin sımsıkı tutunmuştur sana!!Yakında müjdeyi verirsin bize :) bende 2 aydır olucaktım ama yumişler gelişmedi!Klomen kullanmıştım.Bu ay da işallah iğneye geçicem umarım artık gelişirler :dance:

kız zate kocaman göbişli biz bebek yapçaz derken o dokuz aylık gibi olucak valla...

Olsun olsun!!yeterki bebiş gelsin canımcım jeyyar sonra ister istemez vericek kiloları!bak bebiş gelince nasıl da bırakır hem sigarayı da!!
Amma da düşük bir cümle oldu yaw sırnaşık şey

teşekkürler arkadaşım.umarım öledir.ben o ilaçları 9 ay kullandım.olmayınca iğneye geçtim.iğneler baya etkili canım gelişir inşallah merak etme.kafanada çok takma

dıptıscım bencede klomen kullan 5. günü başla günde 1 veya 2 iç...bir ay bir dene bakalım ..çatlatma iğneside olma belkide kendiliğinden çatlarlar..ben ilk ay öyle kullanmıştım 3 yumurtam olmuştu..2. ayımda 2 yumurtam olmuştu bide çatlatma iğnesi ama malesef tutmadı..çünkü bizim yaramazlar tembelmiş baksana ..benim adamda ağır kanlı spermleride ona çekmiş herhal...

ya kızlar yumurtlamamda sorun olsa yahut çatlamasa patlamasa :roflol: benim adetim gecikirmi yada ne olur biri bana sölesin bakem. madem bütün sonuçlarım temiz neden doktor bana bu iğneleri yaptır dedi. bir çok pahalı :roflol: benim adetim tam gününde gelir aksamaz hatta. bu arada sanırım yumurtluom :roflol: başladı gene şıpır şıpır akıntı :teytey:

Olsun olsun!!yeterki bebiş gelsin canımcım jeyyar sonra ister istemez vericek kiloları!bak bebiş gelince nasıl da bırakır hem sigarayı da!!
Amma da düşük bir cümle oldu yaw sırnaşık şey

canım bence sigarayı şimdi azaltsın a.s hamile kalırsam ne hali varsa görsün...:mymeka:istediği kadar içsin ..tabi akıllanırsa az içer şişko nöölcek..klava:

teşekkürler arkadaşım.umarım öledir.ben o ilaçları 9 ay kullandım.olmayınca iğneye geçtim.iğneler baya etkili canım gelişir inşallah merak etme.kafanada çok takma

Sağol arkadaşım!!Bende 5 ay kullandım ama bu arada bir hsg ve bir de lsk oldum!Ama sonuç sıfırrr :1no2:

canım bazen hiçbir problem olmasada gebelik şansını artırmak için yumurtalıkların uyarılması gerekebilir.yani bu şansı artırmak için.doktorun seni en güzel şekilde yönlendirecektir merak etme arkadaşım.ama sakın doktor kontrolü dışında bişi yapma

yumurtlamayla adetin pek alakası yok canım..yani yumurtan olmazsa veya da az gelişse bile adet oluyosun..yerimseniben....tabi böyle bir sorun olsa hormonlarında çıkardı...iğne ve ilaca sıra gelince biz doktorlara çocuk olmuyo diye gidince onlarda bu durumu hızlandırmak için bunları veriyolar...a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…