NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

canım bence sigarayı şimdi azaltsın a.s hamile kalırsam ne hali varsa görsün...:mymeka:istediği kadar içsin ..tabi akıllanırsa az içer şişko nöölcek..klava:

Valla arkadaşım çevremde o kadar fazla sigara içerek hamile kalan varki :uhm: Bu şans işi gerçekten CADIARZU Benim kocişimde içmez bende içmiyorum ama yine de olmuyor!!

Valla arkadaşım çevremde o kadar fazla sigara içerek hamile kalan varki :uhm: Bu şans işi gerçekten CADIARZU Benim kocişimde içmez bende içmiyorum ama yine de olmuyor!!

aynen canım en yakın arkadaşım kendisi ve kocası içiyolar...ama maşallahları var ık deyince hamile kalıyo karı...:1shok: adamıda bir görsen varya üflesen uçacak tipine baksan bunda sperm bile yoktur dersin...:roflol:

yumurta geç olunlaşırsa yada çatlamazsa ader gecikiyo.. başka belli eden bişey olmuo. ağrıyapabilir oda kişiye göre değişio. ...:sm_confused:.. yumurta bazı kişide 12 kimisinde 24 saat yaşıo . tam o anı tturamassan olmuyo işte. benim olsa bile yumurtam çok dayanmıodo kalitesiz oluyodu. işte klomen kalitelik olsun diyede verdi bana . a.s

Canım benim yumurtalarım en son 14,5 mm di!doktor gelişme yok dedi ama bak az önce regl oldum!!

:sm_confused:eğer özele gidiosan para için yapabilirmi ..çünkü klomene bile drlar 6 ay sonra başlatıolar. sana direk iğne demiş.

hehehe o zaman kaçarım yok yani. peki bu iğneyi yaptırmadan 1 ay yumurtamı izletsem olmazmı? hani ne oluo bitio çatlıyormu yeterli olgunluğa geliyormu gelmiyormu gibisinden. en azından gerçekden bu iğnelere ihtiyacım varmı onu anlamış olurum. sizce?

canım ben doktor değilim kesin bişi söliyemem ama hiçbir sorun yokken hemen iğneye geçmesi bana garip geldi.ama dediğim gibi bu nasıl bi iğne tedavisi onuda tam bilmiyozki...mesela ben problemim olduğunu taaa bekarken biliyodum ama çocuk istemeye başlyınca önce haplarla başladık.9 ay hap kullandım ben

:sm_confused:eğer özele gidiosan para için yapabilirmi ..çünkü klomene bile drlar 6 ay sonra başlatıolar. sana direk iğne demiş.

evet özeldeyim cicim. 6 ay oldu bizim bebek istiyeli. ama banada çok erken gibi geldi bu tedaviye başlaması. ayrıca bütün hormon testlerin temizken neden böyle birşeyi yapıyor anlayamadım genemi umutlarımı sömürmeye kalkışan bir dr karşıma çıktısenağlama

zaten ilk aşama budur dr la yumurtanla önce bi tanışır. bir ay gelişimine .kaç mm olmuş bakar ondan sonra ilaca başlanır. çünkü bu ilaçlar kist yapıo.

bende klomene 1 ay ara verek kullandım ....şimdide kullanmöamın 4. günü galiba yumurtalarım olgunlaşıo. kasıklarım ağrıo çünkü.

zaten ilk aşama budur dr la yumurtanla önce bi tanışır. bir ay gelişimine .kaç mm olmuş bakar ondan sonra ilaca başlanır. çünkü bu ilaçlar kist yapıo.

yani ama doktor hemen iğneye başlayacaz bu ay geçsin ben seni serbest bıraktım dedi. gene kızmaya başlıyorumsenağlama yok kardeşim yok ben adam akıllı bir dr bulamayacağım. devlete gitsen adam muamelesi görmüyorsun, özele gitsen sövüşlemeye çalışıolar. zaten kocişim 3 aydır işsiz. kılıkırk yarıp para bulup gidiom yaptıklarına bak yaaaaaaaklava:

zaten kist falan yapıyorsa hiç gerek yok bu riske girmeye. nasılsa sorunum yokmuş denerim olur olur olmazsa bakarız çağresine. anlamıom bu doktorları yaaaaa hiçbirine güvenim kalmadı artık klava:

dıptıscım dr.belkide işi fazla şansa bırakmak istemedi bilmiyorum klomende herzaman işe yaramıo.. iğne daha garantili olur diyede düşünmüş olbilır. seni daha erken hamiş bırakmak istedi herhal.:sm_confused:

canım yaa nolur üzülme ve sinirlenme.daha doktorunun tam olarak ne yapacağını bilmiyoruz bile.bence sen doktoruna bi git.sana neler yapacak bi öğren.hangi iğne kullanacak nasıl bi tedavi uygulayacak.özel olduğu için bunları anlatır sana doktorun.sonra biraz araştırıp başka bi özel doktora git ve herşeyi anlat.bakalım o nediycek.bak bi forum açarsan eğer izmirde ii bi doktor önerir sana kk daki arkadaşlar.ama lütfen sen moralini bozma

Dıptıscım ben 1 yıl istedim olmadı bebiş!Sonra doktora gittim 3 ay klomen kullandım ve yumurta takibi yapıldı!Baktılar hala bişey yok hsg çektirdim!Tek tüp tıkalı çıktı ama hamiş olmana problem değil dediler!Belki başka yapışıklıklar vardır diye lsk oldum ama yokmuş,tüpüm de açılmadı senağlamaSonra aşılama dendi,2 aydır yine klomen kullanıyorum ama yumişler gelşmedi bu sefer de!Allah kısmet ederse bu ay daha yeni iğneye geçicez aşılama için!
Bence acele etme :sm_confused: zamana bırak!!

kızlar bu benim izmirde değiştirdiğim 5. doktor artık bıktım hepsi sövüşleme derdindeler. klava: ya hele bir tanesi sadece muayne için 170 ytl istedi benden :1shok: yok artık dedim çıktım gittim :sm_confused: yani bu kadar kötü deneyimlerden sonra güvenirmiyim bilmiyorum. en son çağre olarak bi tüp bebek merkezi var oraya gidicem. tüp bebek doktorları daha iyi ve anlayışlı diyorlar. gidip birde onlara gözükücem tahlilleri göstericem :uhm:

en iyisi bazen herşeyi olduğu gibi bırakmak gerekio. biz böyle ondanmı bundanmı derken yumurtacıklarımız gelişmio. çok kişide bıraktıktan sponra kalıo. bunun ispatı işte. a.s

zaten kist falan yapıyorsa hiç gerek yok bu riske girmeye. nasılsa sorunum yokmuş denerim olur olur olmazsa bakarız çağresine. anlamıom bu doktorları yaaaaa hiçbirine güvenim kalmadı artık klava:

canım ben bu doktorları çözdüm tamamen ......sengözlerimebaksanab sana bakarlerken gözlerinin önlerinden para uçuşuyo...:1shok:..adam gibi bir doktor bende henüz bulamadım..suyu çıktı bunların galiba...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…