NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

belli olmus isde.. ne güzel.. gider bi güzel gezer gelirsin.. varmi türkiye gibisi yaa

evet hakliisn insanin vatani gibi varmi bide ben türkiyeye iki haftalina felan gitmeyi hic istemiyorum bana cok az geliyor annemlerin orda olmasi benim icin karli oldu bol bol gezerim sizde gidersiniz ins.
bide diyorum hayal kurmasi bedava nasil olsa ya
seneye ins. arabayla türkiyeye gidecegiz ins. diyorum bide bebegimiz olurda kucagimiza onuda alip götürürüz

ben severim arabayla izine gitmeyi.. evlenene kadar 10 sene pes pese gittim.. ailecek severiz yani..

ama esim sag olsun hic orali degil.. uzun yola gelemiyor adam..

insallah bebeginle gidersin bidaki seneye.. ben cok gördüm bebegiyle arabayla yolculuk yapan.. cokda memnunlardi..

canim ins.benim esimde öyle diyordu ama baktiki türkiyeye gidince mecbur araba gerek o yüzden kendi arbamizla gidersek daha iyi:) ins, allahim isteyen herkese anne baba olmayi nasip eder ins

bende anlamadimkki benim az önce koydugum resim cikmismiki?
resmin url sini girin diyordu
url ne demekki

İMAGESHACK ADRESİNE GİR...ORADAKİ GÖZAT KISMINDAN RESMİNİ BUL..HOS İT TIKLA....ÇIKAN SAYFADA EN ALTTA Direct link to image YAZAN YERDEKİ KODU KOPYALA...DEMİN BAHSETTİĞİM YERE YAPIŞTIR...YAPIŞTIRIRKEN ÇIKAN PENCEDEKİ HTTP KISMINIDA KOMPLE SİL ÖYLE YAPIŞTIR...BU KADAR...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…