NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

İMAGESHACK ADRESİNE GİR...ORADAKİ GÖZAT KISMINDAN RESMİNİ BUL..HOS İT TIKLA....ÇIKAN SAYFADA EN ALTTA Direct link to image YAZAN YERDEKİ KODU KOPYALA...DEMİN BAHSETTİĞİM YERE YAPIŞTIR...YAPIŞTIRIRKEN ÇIKAN PENCEDEKİ HTTP KISMINIDA KOMPLE SİL ÖYLE YAPIŞTIR...BU KADAR...

sudenaz ne kadarda nasitmis hic bisey anlamadim ama aksama gelince ugrasim biraz yaparim belki

Sağol Sudenazcim.buarada Muğlanin Merkezindemi Oturuyosun.ben Yillarca Marmariste Yaşadim.muğla Yazisini Görünce Marmaris Geldi Aklima.

Sağol Sudenazcim.buarada Muğlanin Merkezindemi Oturuyosun.ben Yillarca Marmariste Yaşadim.muğla Yazisini Görünce Marmaris Geldi Aklima.

BEN BODRUMDA YAŞIYORUM...AMA MARMARİSEDE ÇOK GİTTİM..ÖZELLİKLE GÖKOVAYA BAYILIYORUM...

DEMİN ANLATTIKLARIMI ANLAMAYAN VARSA SORU SORABİLİRSİNİZ...

BEN BODRUMDA YAŞIYORUM...AMA MARMARİSEDE ÇOK GİTTİM..ÖZELLİKLE GÖKOVAYA BAYILIYORUM...

DEMİN ANLATTIKLARIMI ANLAMAYAN VARSA SORU SORABİLİRSİNİZ...

bodrumda güzel.bende oraya gelmiştim.şuan negüzeldir orası.ayrıca sudeciğim sabırla bize bunu öğretme azmine hayran kaldım.bi seni çıldırtmadım herhal.a.s.

images1yq0.jpg

deneme.. bakalim olcekmi :tomato:

ahada olmus valla.. kolaymis ya..

bu siteye giriyosun.. resmi yüklüyosun host it var asagida ona basiosun... sonra sayfa gelio.. asagida direct link yazio.. o linki kopyaliosun..

sonra mesaj yazmaya giriyosun normal.. hani sari üzerinde iki tane dag olan buton varya oraya basip linki yapistiriosun

bitti
,,a.s.

X