NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

insallah canim insallah.. ya olucaz ya olucaz.. baska yolu yok .. ( Insallah)
bebislerimiz pek nazli olucak gibi görünüyor.. gelmek icin bile bu kadar nalandiklarina bakilirsa

:1rolleyes:

evet canim nazli olcaklar ne yapalim katlariniz nazlarina dimi kizlar yerim ben onlari yerimŞenizŞeniz:dance::dance:

kızlar alın sizi bi soru.bu sayfalara resim nasıl koyuyosunuz.mesela dıptıscım atatürk resmi koymuş.nasıl oluyorda oluyor bu yahufisfisfis

dancegirl5009201sy4.gif

CANIM BU RESİMLERİ MSJ YAZDIĞIMIZ YERDE ÜSTTE KARE İÇİNDE DAĞA BENZER BİR İŞARET VAR ORDAN YÜKLÜYORUZ....

cerez evet bende almanyadayim burda artik izinler yavas yavas basliyor o yüzden kosturmayla geciyor günlerimiz sendemi almanyadasin

varmi bu sene sizede izin?
bizim yok gibi görünüyor..
:1no2:

bizede aslinda tam beli degildi esim beni simdi annemlerin yanina iki hafta önceden yollamyi düsünüyor gitte iyi gelir diye yoksa hep genelde evdeyim ben gittikten iki hafta sonra esim gelip beni alacak beraber dönecegiz ins.

bizede aslinda tam beli degildi esim beni simdi annemlerin yanina iki hafta önceden yollamyi düsünüyor gitte iyi gelir diye yoksa hep genelde evdeyim ben gittikten iki hafta sonra esim gelip beni alacak beraber dönecegiz ins.

belli olmus isde.. ne güzel.. gider bi güzel gezer gelirsin.. varmi türkiye gibisi yaa

X