NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

ohoooo giznur sobeti koyulaştırdı yüzümüze bakan yok:roflol: YAREN ve ANGEL çıkın bakim aradan klava:kıskanıyorum valla.şu aşılama nezaman yapılıyo?

canım benim aşılamammadetimin 10. gününe denk geldi.ama genelde 12-14. günlerde yapılıyo.yumurta gelişimine bağlı yani

hellooooooooo.. benide alin araniz.. valla hiziniza yetisilmiyor.. bu ne hiddet bu ne celal..

benim bugün kasa degişiyo bakalım modem kurubilicekmiyim ayyy yoksa bilgisayarcıyı beklersem catlarım ben yatatlicadiarzu

ohoooo giznur sobeti koyulaştırdı yüzümüze bakan yok:roflol: YAREN ve ANGEL çıkın bakim aradan klava:kıskanıyorum valla.şu aşılama nezaman yapılıyo?

.))))))))))))))))KIZ BENİ YİNE GÜLME KRİZİNE SOKTUN. :roflol:
AŞILAMA YUMURTANIN OLGUNLAŞTIĞI ZAMAN ÇATLATMA İĞNESİNDEN SONRA YAPILIO. KİMİSİNDE ADETİN 13 . 14 GİBİ DEĞİŞİO.

:roflol::roflol::roflol: gel şimdi senle atıstırma yapem aksama büyük cerezi yicem yani kocamı bütün bu sinirlilik halime o ve ailesi sebeb....

AŞILAMA YUMURTANIN OLGUNLAŞTIĞI ZAMAN ÇATLATMA İĞNESİNDEN SONRA YAPILIO. KİMİSİNDE ADETİN 13 . 14 GİBİ DEĞİŞİO.

nebileyim ya doktorla hiç bu konudan konuşmadık.kime baksam iğne yaptırıyo moda galiba bu.bendemi yaptırsam:uhm:

aman sakın fundacım allah ansip etmesin inş. o duruma kadar gelmessin kıs ayy ben neler cekiyorum o ignelerden ahhh ahhhh

bazen düsünüyorumda.. eskiden ne rahattik.. hayalimiz hep evlenicez, cocugumuz olucak.. bu kadar.. bi o kadarda bilgisizmisiz..

ama simdi?? bi bebegimiz, melegimiz olsun diye ne bilgiler ediniyoruz, ne tecrübeler ediniyoruz.. nelerden geciyoruz degilmi..

bu ise kalkismadan, bize asilama nedir diye sorsalardi bilirmiydik??

sizi gidi üç kağıtçılar bende sizi öteki sayfada sanıyom..küstüm işte daha sizinle konuşmıycam...yasakkelime

benim hayalimd eöyleydi evlenip güya bi bebegim olucakta aş erince kocama yapmadıgımı bırakmıcaktım nazlı nazlı dolasıcaktım ahhh ahhh şimdi bunu rüyamda bile görmüyomm:a015:

cerezcim bu biraz türk filmi gibi oldu:roflol: doğru söylüyosun arkadaşım.onu düşün bunu düşün strese girdim vallatatlicadiarzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…