NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

bazen düsünüyorumda.. eskiden ne rahattik.. hayalimiz hep evlenicez, cocugumuz olucak.. bu kadar.. bi o kadarda bilgisizmisiz..

ama simdi?? bi bebegimiz, melegimiz olsun diye ne bilgiler ediniyoruz, ne tecrübeler ediniyoruz.. nelerden geciyoruz degilmi..

bu ise kalkismadan, bize asilama nedir diye sorsalardi bilirmiydik??

KIZLAR BEN SAĞLIKÇIYIM AMA VALLA BEN BİLE SONRADAN ÖĞRENDİM NE CAHALMIŞIM DİYOM HERŞEY İĞNE BATIR KES BİÇLE OLMUYO. BİLGİ ŞART.:1rolleyes:

aynen ya arasıra annem diyorum ki bigüğn gelip senin yataga sürtüncem ben masallah 6 kardeşiz sonuncu olanların demeyin hiç kadın kanallaırnı kapattırıdla sona erdi kardeş yapması:roflol::roflol:

benim hayalimd eöyleydi evlenip güya bi bebegim olucakta aş erince kocama yapmadıgımı bırakmıcaktım nazlı nazlı dolasıcaktım ahhh ahhh şimdi bunu rüyamda bile görmüyomm:a015:

hayirlisiyla yine olucak canim.. demekki zamani var daha... sabirli ol yeterki

hic merak etme.. o 9 ayi beylerin burnundan getiricez a.s.

cerezim a.s.canım benim inş... o günleride görürüz hep neraber bura gelir aş ereken yaptıklarımı anlatırız birbirimize tüyolar veririrz

Yaren Kiz Senin Mesleği Yeni Gördüm Anam Tuşlara Bakicam Diye Gördüğümmü Var.

kim kiminle ne konuşuyo ben hala çözemedim..ebemizde varmış iyi bari doğurtur bizi..kız sen ebesin bebek yokmu hala...

NE KAYNATIYONUZ NAN SİZ..........???????*

SESİNİZ TAAAAAAA DIŞARILARA KADAR DUYULUYOR.......

ZATEN DEPRESYONDAYIM.......

AHAN BENDE BEKARKEN O DEDİĞİNİZDEN DÜŞÜNÜRDÜM...SEVDİM KOCAYI ALDIM...ŞİMDİK BEBİŞ İSTİYOM OLMUYOR...NE BASİT İŞ SANARDIM VALLA...AMA NERDE......
YALANMIŞ HEPSİ....MİLLETE GÖMLEK ATSALAR HAMİŞ KALIYOLAR...BİZ NEYE KALAMIYOZ...???? .senağlama senağlama senağlama

NE KAYNATIYONUZ NAN SİZ..........???????*

SESİNİZ TAAAAAAA DIŞARILARA KADAR DUYULUYOR.......

ZATEN DEPRESYONDAYIM.......

AHAN BENDE BEKARKEN O DEDİĞİNİZDEN DÜŞÜNÜRDÜM...SEVDİM KOCAYI ALDIM...ŞİMDİK BEBİŞ İSTİYOM OLMUYOR...NE BASİT İŞ SANARDIM VALLA...AMA NERDE......
YALANMIŞ HEPSİ....MİLLETE GÖMLEK ATSALAR HAMİŞ KALIYOLAR...BİZ NEYE KALAMIYOZ...???? .senağlama senağlama senağlama

aynen canım ya örnek annem 1 sensi bos geciyodu tek son kardeşlerimd e1 ay farkla dogdular :roflol::roflol:

X