NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

yarencim umarım bu ay senin ayın olur canım . belkide benimde bu ay hepimize bebişlerimizin sürpriz yapma ayı olur inşallah

kızlar bakın yasım 22 şimdi gecen ay asılama yaptırdım olmadı eşimde sorun yok degerleri cok iyi bend eyumurta gelişimi sorunu var onada igne kulllanıyorum ve ignelerle cok iyi oluyo yumurtalar gecen ay 3 yumurtam vardı cok güzel gelişmiş ve gelisnelerde vardı ama olmaıd şimdi sorum size ben gene asılamamı yaptırıyım yoksa tüp bebek mi??

canım bence sen 1-2 kez daha aşılama dene.yaşın daha çok genç.ben 27 yaşındayım.daha ilk aşılamamı yaptırdım.ama yinede sen bilirsin tabi

ANGEL CİM aşılama yı bence bikaç kez daha yap bence henüz gençsin çünkü tüp bebek hem daha maliyetli hemde daha uğraştıcı .

kız nu o çenenle az bizim sayfayada uğra..fundacımın başı dönmüş bi oraya bi oraya yazmaktan..yetişemiyom ikinize diyo..

ohoooo giznur sobeti koyulaştırdı yüzümüze bakan yok:roflol: YAREN ve ANGEL çıkın bakim aradan klava:kıskanıyorum valla.şu aşılama nezaman yapılıyo?

Fundaciiiiiiiimmmmmmmm
Sende Bi Görünüyon Bi Kayboluon. Bende Kimi Bulursam Konyuşuom. Sayfani Yenile. Ama Bugün Benim De Geç çalişio

hehehe funda Kötü Kazen gel gel snelede konusak anam bak bugün kopleksliyim agresifim canım asılama igne tedavisind eyumurtalar geşistikten sonra yapılıyo 10. gün felan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…