NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

en sonunda sesimi giznur duydu.sağol canım.bendede sanki hafiften şişkinlik yapıyo.pantalon giyerken düğme zor kapandı.inşallah kilo almam

amaaan şişirsede pişirsede folicplus u kullancaz naparsın bebişlerimizin sağlığı için her şeye katlanıyoz .

gızlar ben geldim..zate kafam almıyo herşeyi boyuna yeni şeyler üretiyolar kafa iyice allak bullak oluyo..artık activitelerimizede bakılıyo anam

gelelim folıc plus illetine 2 aydır içiyorum bende acayip iştah açtı..2 kiloda alıverdim..4 gündür içmiyorum iştahım yerine geldi...dahada içmiycem ..oğlumdada öğrendikten sonra içmeye başlamıştım..allahım ne yazdıysa o olur..bıktım ilaç kullanmaktan..

hastane soruyomuşsun hastaneleri bi ayam istanbulda ama hiç bilmiyom be canım. kayınvaldemler orada bide bizim daire var orda . belki sonra oraya taşırız.

kafayı yiycem ya.tatlicadiarzuneden ağır işliyor bugün tıkladığım herşey.mesaj yazıyorum iki saat göndermesini bekliyorum.

inşallah adet değilde hamişlik belirtileridir onlar hem adet olmak da iyi bişey en azından bir dahaki ay için umutlar devam ediyor ümitsizliğe kapılma gün doğmadan neler doğar hayat süprizlerle doluyerimseniben

Teşekkür ederim Beyaz bulut. evet haklısın aslında çok şükür düzenli adet oluyorum ama ne biliyim ya her ay heveslenip üzülmek de agır gelmeye başladı daha 4 ay oldu ama.
Ya ben bi de şeyi merak ediyorum:uhm: bu adet belirtileriyle hamişlik belirtileri gerçekten birebir aynı mı? ben biraz olsun farklı olacagını düşünüyorum bu yüzden de karnımdki ağrı tıpkı adet agrısı gibi olunca ümit kalmıyo işte:KK43:(

malesef canım hamilelikle regl çok benziyorlar...fakat göğüsler biraz daha fazla dolgunlaşıp acıyolar..en bariz özelliği bu...

X