NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

hepinize bir bir günaydin arkadaslar... ben bi kac gündür yokdum.. biraz rahatsizdimda..:bbo:
ama aklim hep burdaydi..
sükür bugün kavustumda, basim göge erdi jeyyar

hamislerimiz var listemizde yine.. insallah mayis listemizi oldugu gibi hamis listesine ekleriz..

huhu.. hadi toplanin bakeeeeeeeeeeeeeeem
:eek:klava:

regl tarihim yaklastikca girmeyim diyorum stres yapmamak icin girmedende duramiyorum yaw:) ama istiridyenin haberini gorunce cok sevindim tekrar tebrik ederim guzelim bizede umut oluyor valla inslh en yakin zamanda bizde boyle guzel haberler veririz

sen ne zaman regl olacaksın ?

hepinize bir bir günaydin arkadaslar... ben bi kac gündür yokdum.. biraz rahatsizdimda..:bbo:
ama aklim hep burdaydi..
sükür bugün kavustumda, basim göge erdi jeyyar

hamislerimiz var listemizde yine.. insallah mayis listemizi oldugu gibi hamis listesine ekleriz..

huhu.. hadi toplanin bakeeeeeeeeeeeeeeem
:eek:klava:

günaydın canımmm.bu sabah hamile haberleri alınca oldukça sevindirik olduk valla.darısı bizim başımıza hayırlısı bakalım yerimseniben

bende ayın 20 nde olmam gerekiyor.21 nde ise benim doğumgünüm .hayırlısı bakalım çokda fazla ümitlenmek istemiyorum sonra yoğun bi üzüntü yaşıyorum çünkü.senağlama

hayirlisi ne ise o olsun canim.. sen hep hayirlisini dile allahdan.. o bizim icinde melegimiz icinde en dogru zamani biliyor.. bize sabir düsüyor sadece..

ama ümidini asla yitirme..belki bebegin sana dogumgünü hediyesi olur..
:teselli:

hayirlisi ne ise o olsun canim.. sen hep hayirlisini dile allahdan.. o bizim icinde melegimiz icinde en dogru zamani biliyor.. bize sabir düsüyor sadece..

ama ümidini asla yitirme..belki bebegin sana dogumgünü hediyesi olur..
:teselli:

inşallah canım inşallah.burada böyle hamile haberleri duyunca içime umut doğuyor benimde.kısmet artık allah ne zaman izin verirse bizde o zaman bebişlerimizi kucağımıza alacaza.s

inşallah canım inşallah.burada böyle hamile haberleri duyunca içime umut doğuyor benimde.kısmet artık allah ne zaman izin verirse bizde o zaman bebişlerimizi kucağımıza alacaza.s

insallah canim insallah..
kac yasindasin ( eger sorabilirsem tabii)
ve ne zamandir bebegini bekliyorun??

hu huuuuuuuuuuuuu

fundam
giznurum
zeynebim
balim
yarenim
cerenim

findiklaerim fistiklarim.. canlarim.. nerdesiniz ya.. hepiniz anlasmis gibi yoksunuz??

insallah canim insallah..
kac yasindasin ( eger sorabilirsem tabii)
ve ne zamandir bebegini bekliyorun??

canım ben 32 yaşındayım.hemen hemen 1,5 yıldır bebek bekliyorum.her türlü tahlilleri yaptırdım eşimde yaptı ama nedendir bilmiyorum bi türlü kısmet olmadı.ve o kadar çok istiyorum ki sanırım kendime zarar veriyorum.stres yaparak hamile kalmamı engelliyorum.bu ay doktor kontrolünü ve tüm ilaçlarımı bıraktım ve herşeyi oluruna bıraktım.Bi müddet de böyle deneyecem.hayırlısı bakalım :1rolleyes:

canım ben 32 yaşındayım.hemen hemen 1,5 yıldır bebek bekliyorum.her türlü tahlilleri yaptırdım eşimde yaptı ama nedendir bilmiyorum bi türlü kısmet olmadı.ve o kadar çok istiyorum ki sanırım kendime zarar veriyorum.stres yaparak hamile kalmamı engelliyorum.bu ay doktor kontrolünü ve tüm ilaçlarımı bıraktım ve herşeyi oluruna bıraktım.Bi müddet de böyle deneyecem.hayırlısı bakalım :1rolleyes:

insallah hayirlisi ile gelir canim..
ama sabirsizligimizla sirf kendimize zarar veriyoruz.. hemde bile bile.. bebisimiz gelmicekse yine gelmiyo.. sabirsizligimiz kendimize verdigimiz zararda cabasi..
ama biliyorum böyle konusmasi kolay.. gönlümüze söz gecmiyor.. nefis dizginlenmiyor..

ama ya olucak ya olucak.. baska yolu yok
:dance:

selammm :teytey::teytey:çerezim geldimmm.sen nerelerdesın bakalım gecmıs olsun neyın varr

hosgeldin balim..
yaw hastaydim sorma. cuma bi tutldum.. pazar yatakdan bile kalkamadim. ama cok sükür dünden beri iyiyim..
ay anlamadimki neyim var.. yaz gribi sanirim.. amma zormus ya.. ates, bademcik kulak agrisi, öksrük. ne ararsan var..

benim acil bal yemem lazim:1closedeyes:her derde devaya :dance:

yanas bakimjeyyar

hosgeldin balim..
yaw hastaydim sorma. cuma bi tutldum.. pazar yatakdan bile kalkamadim. ama cok sükür dünden beri iyiyim..
ay anlamadimki neyim var.. yaz gribi sanirim.. amma zormus ya.. ates, bademcik kulak agrisi, öksrük. ne ararsan var..

benim acil bal yemem lazim:1closedeyes:her derde devaya :dance:

yanas bakimjeyyar

images
Gel yamacıma bakayım aç ağzını parmağımı banadım .yarasınnn:roflol::roflol:

Çerezim dün akşam tv izlerken çekirdek reklamı çıktı.sen geldin aklıma canımda bir istediki anlatamamsırnaşık şeysırnaşık şey

X