NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

slm arkadaşlar ...bu düzenle nereye gitti ya ben hep yanlış yazıyom çok komik oluyo ..

bilmiyom valla çatlayıp çatlamadığımı .hiç bi belirti falan olmadı akıntıda hiç gelmedi ..d.beni 1 deil 3 iğne anca çatlatır bence .şakkıdı...yinede .ben görevimi yaptım ..ama ümitli dağilim ..

ya ne enterasan gacısın be seni 3 iğnede kesmez valla :1no2:

3 yetmez 4 tane 4 de yetmez 5 tane 5 de yetmez 6 tane 6 da yetmez 7 tane veeer veeer veeeer ......süprizzzzz süprizzzzz süprizzzzz

kız dün her yere ikiz bebek resmi koydum bide gül ağacını dibine gömdüm bide gerçekleşiyomuş ...ALLAH dicek sen kaşındın alsana çocuk ....bende artık çocık yuvası falan açarım yoksa beni kurtarmaz ..

funda canım mizah +18 e fıkra yazdım bi uğrayıp okusana ben çok beğendim herkes okusun istedim...fıkranın ismi günahkar..yorum da isterim rep te ona göre haa.

MERHABA KIZLAR...fundacım dr gitmedik ateşi düştü...gece ateşlenirse sabah götürücem canım...saol düşündüğün için.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…