NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

eşyaları karşı koşuya emanet ettik.sakladı o habersiz.bu ay sonu eşim gidip alıcaktı ama ev sahibi sen polis al,avukat al 300ytl için kadının eve gir götür bizim eşyaları

en içimi acıtanda kızımın çeyizlikleri vardı,bisikleti vardı,hiç giymediğim kıyafetlerim vardı ağla ağla gözlerim şişti

eşyaları karşı koşuya emanet ettik.sakladı o habersiz.bu ay sonu eşim gidip alıcaktı ama ev sahibi sen polis al,avukat al 300ytl için kadının eve gir götür bizim eşyaları

hadi ya.. gecmis olsun canim..ne denir bilmemki..
esin ne yapmis ya? yada bisi yapabilmismi??

üzülme lütfen yaa

en içimi acıtanda kızımın çeyizlikleri vardı,bisikleti vardı,hiç giymediğim kıyafetlerim vardı ağla ağla gözlerim şişti

aglama bitanem.. sen yine hazirlarsin ona ceyiz..
hem dur bakalim.. alirsiniz insallah esyalariniz geri.. anlatinca konusunca anlar ev sahibi

:teselli::teselli::teselli:

şu marmarislilerin yerli halkı yokmuuuuuuuu ne paracı ne hain insanlar ya.bizden önce ne paralar takanlar olmuş onlara.575di kiramız.300ytl borç kalmıştı.geçen ayda telefon etti eşim gelicem dedi.adedi.yapılırmı bu ya.demekki bu dünyada iyi olmayacaksın.

offfffffffffffffffff offffffffffffffffffffffff senağlama

bak aglama ama..
biliyorum teselli degil. ama birak ne gelecekse mala gelsin.. yine olur. yeterki saglik sihhat olsun..
hem alirsiniz belki esyalariniz idaha geri

canim benim cikmam lazim.. aksama belki gelirim. yoksa yarin öglene dogru damlarim.. kendinize iyi davranin.. öpüyorum hepinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…