NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

ay sehercim sorma ..aslında hep kabızlık çekerdim ama 2 gündür cırcır oldum..kafamçokkarıştı...sevinsemmi üzülsemmi..CADIARZU....kesin bu funda delüsü beddua etti bana ....jeyyar..

günaydın kızlar.. ya tam emin olmamakla birlikte regl günüm geri çekmiş olabilir. hani ben 18 mayıs demiştim ya galiba daha erken olmalı. sanırım 12 si falan olmam gerekiyor.

geçen ay 28 güne düşmüştü, tam 14. günümde de sol kasığımda iğnelenme hissettim. galiba bu ay da 28 çekicez.

kızlar inşallah yakalamışızdır. çok merak ediyorum acaba tuttumu?

funda ben şimdi çıkıyorum bi yere gitmem lazım ..ssaat 1 gibi gelirim görüşürüz canım ...bekleyin beni hıııııı

meraba kıslar artık beni listeden silin çift çizgileri gördüm ama adette görüyorum artık adetim bitsinde sonuçlar çfit çizginin sonucu olursa yani hamişsem size yazarım oldumupazar günü biter heralde adetim o zamanda test yapıcam çıkarsa drlarda gezeceğim eğer keseyi falan görürsem içim rahatlar napim artık ultrasona girmeden bu iş kesinleşmicek burda kan tahlilide yapılmıyo bide işin gerip yanı sadece gebelik için yapılmıyo.artık haftaya ultrasonda gözükür heraldebeni bütün listelerden silin dıptısım benim işim adetlede kesinleşmiyo.ne garip bi kadınım ben yaalaelaelaelaelae:roflol:

meraba kıslar artık beni listeden silin çift çizgileri gördüm ama adette görüyorum artık adetim bitsinde sonuçlar çfit çizginin sonucu olursa yani hamişsem size yazarım oldumupazar günü biter heralde adetim o zamanda test yapıcam çıkarsa drlarda gezeceğim eğer keseyi falan görürsem içim rahatlar napim artık ultrasona girmeden bu iş kesinleşmicek burda kan tahlilide yapılmıyo bide işin gerip yanı sadece gebelik için yapılmıyo.artık haftaya ultrasonda gözükür heraldebeni bütün listelerden silin dıptısım benim işim adetlede kesinleşmiyo.ne garip bi kadınım ben yaalaelaelaelaelae:roflol:

bedefim ultrasonla bi baksalardı kese görünür belkim, belkim progestan verirdi canım ya.. öyle boşverme.

tünaydııın kızlar..dıptıscım listede mayıs 2 deydim gene tutmadı yaw, yarın regl olucam kesinleşti artık sancılarım başladı bugünden..napalım elbet bir gün tutturucam ve tutturucaz o çift çizgiyi, moralinizi bozmayın..sevgiler.

dıptıs canım..bende 2 mayıs adet olmazsam 3 mayıs test yaparım demiştim ama..
benimki 2 mayısıda beklemedi bugün elimden öptü...benide listeden çıkar...yada çıkarma mayıs 27 ye değiştir .....
yok bir sitemim, hayatta herşey kısmet........

Funda avatara koyacağın rsmin boyutu 80*80pixel geçmeyecek :roflol::roflol:
büyük boyutlarda seçersen hareket etmez avatarın ok anlamışmısınnn:roflol:

X