NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

güzel dileklerin ve duaların için çok sağol arkadaşım.allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah

ya kızlar ya benim yumurtam hala daha büyüyememiş .hala aynı 18 mm duruyo ..ya yinemi büyümücek bilmem o kadar da klomen içtim.. dr da illa 20 mmolsun diye tuturdu bitürlü pazarlık yapamadık .. git gel git gel dr a bıktım aaaaaaaaa senağlama

sağol ışılcım.allah kimseye sevdiği birinin acısını yaşatmasın.ama malasef yaşıyoruz.zamanı gelen gidiyo.kalanlarada üzüntü ve sabır..........

evet canım haklısın rabbim herkese hayırlı uzun ömürler versin ama işte derdi veren allah sabrını da veriyor çok şükür...

canım üzülme lütfen arkadaşım.hapla büyümezse iğneye geçersiniz.çaresiz değilsin ya çok şükür.allah sabır versin canım benim neler hissettiğini okadar ii anlıyorumki

delimi o dr..böyle insana dalga geçerek veyada tersleyerek cevap verenlerden nefret ediyorum...bak yine sinirlendim yaaaa....

saolun arkadaşlar sizde olmasanız dört duvara bakıp bakıp kendi kendime söylenip durcaktım .iyiki varsınız ya......

aaaaa ne inat yumurtan varmış seninde.sıkma canını ben şimdi bi çıldırtırım seni büyürsırnaşık şey

ya kadın oluncamı böyle oluyo ne smetrk koku hsatalığı oluyo ama tamlama olanı ilk duyuyom 20 ye illa denkleştirmeye inat ett.

canim o kadar kizdiriyorsa doktor seni degistirsene?? hani tedaviyi rahat kafayla ve güvenle gecirmen lazim degilmi??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…