NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

selam yarencim.. sIkma canini lütfen canim.. hayirlisini dile hep.. bu ay olmazsa bidaki ay insallah.. ama illa olcak.. bu isler ince isler.. sabir isteyen isler.. yeterki ümidimiz kaybetmeyelim :teselli:

canım üzme kendini inşallah bu ay olmazsa bidahaki ay olur kendini üzme adetini geciktirirsin böyle öptüm canım

yarencim sıkma canını ya hem bak bizi beklemiş oldun..önümüzde çok aylar var mutlaka o aylardan birini tutturursun canım.....gızzz o kadar hamile geçiyo elinin altından azcık sürü ver elini.....

selam yarencim.. sIkma canini lütfen canim.. hayirlisini dile hep.. bu ay olmazsa bidaki ay insallah.. ama illa olcak.. bu isler ince isler.. sabir isteyen isler.. yeterki ümidimiz kaybetmeyelim :teselli:

teşekkürler arkadaşım.hep üzülmiycem demek hayırlısı buymuş diyorum ama olmuyo işte

yarencim sıkma canını ya hem bak bizi beklemiş oldun..önümüzde çok aylar var mutlaka o aylardan birini tutturursun canım.....gızzz o kadar hamile geçiyo elinin altından azcık sürü ver elini.....

ah zeynebim sürmezmiyim hiç yaa.hatta bazen bileğime kadar sokuyom elimi ama yok işte.sürmeyle falan olmuyo canımcım.e hadi bekleyim sizi bari.ama bi ay bklerim haa başka beklemem söliyim şimdiden :))

inşallah bu beklediğn son ay olur canım...ben kendim için biliyorumki burdan pek çok kişiyi hamiş göndericem..o yüzden aman sen beni bekleme

inşallah bu beklediğn son ay olur canım...ben kendim için biliyorumki burdan pek çok kişiyi hamiş göndericem..o yüzden aman sen beni bekleme

niye öyle diyosun zeynebcim.. allah in isine akil sir ermez.. hic ummadigin anda cikar gelir melegin.. baskalarina ümit asilarken kendimizi unutmayalim canim :teselli:

dğru söylüyosun cerzcim ama ben kendimi düşününce hissediyorum bayağı bir uğraşıcam bebiş için ...dile kolay 9 ay oldu..gerçi ayıp olmasın bekleyen arkadaşlarımız çok ama ben bu 9 un üstüne bir 9 daha koyarım herhalde...

sağol canım.biliyorum stres çok önemli ama işte anlatamıyorum kendime yada anlamak istemiyorum sanırım.

canım ben geçen ay adetimin 3. günü hormon testleri yaptırmak için doktora gittiğim de doktor bana öyle bir moral verdiki testi yaptırmaktan dahi vazgeçtim bu ayda tabiri caizse yumurtlama günlerini hiç boş geçirmedik gerçi nasip olcakmış ama ve en önemlisi nette gebelik belirtisi falan takip ediyordum önceki aylarda bu ay hiç bakmadım hiç kendimi dinlemedim kendimi Rabbime bıraktım şüphesiz o herşeyi en iyi bilendir dedim ve çok şükür hamileyim bence takma biliyorum bende kolay değil diyordum ama gerçekten bu stresin çok etkisi varmış meğer Rabbim tüm isteyenlerle birlikte senin de yüzünü güldürür inş kısa zamanda...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…