NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

iki senedir her izine geldigimizde geziyoruz.. hala bitmedi.. her cesit insanin toplandigi bi metropol.. aslen nerelisin sen ??

aslende istanbulluyum.babamda beşiktaşta doğup büyümüş.anne tarafım kadiköy tarafı.gerçi annem afyonda doğmuş.(dedem askermişde)bide hem anne hem baba tarafımda çerkezlik var.

hoş geldin özcem ben de yeni üye oldum buraya inşallah hamilesindir ben de istiyorum ama biraz erteleyecem işte

sabir isteyen bisey bu hamile kalkmak .. bizde bekleriz ama dimi.. bebeklerimiz biran nazli olcak, bundan bunu anliyoruz :içelim:
evet ben adını şükür koyacağım zaten :)
ama bu konuda yapılan araştırmalarda tek ve kesin bir doğru var oda düşünmemek formül bu aslında

aneeeeey konyalı ha.ben yıııııııııııııııllaaaaaaaaaaaaaar önce annemle gitmiştim konyaya çok sevmiştim.özellikle meramı ve mevlana türbesini

ben daha cok nasreddin hocaya yakinim ama.. konyanin aksehir ilcesindenim cünkü.. anlican hem mevlana, hem nasreddin hoca torunuyum jeyyar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…