NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

bide ne halt attimse bugün bana tam 275 mesaj geldi kk dan .ayarlarda bişeyi onaylamışım.kafayı yiyicem

iptal ediyorum gene geldi.şimdilk durdu.siliyorum geliyo inanamadım yaaa sonradan gelenlerle 400ü buldu

canlarım merhabalar....ben şu yanlış anlaşılma konusuna bi el atmak istiyorum...diğer siteden arkadaşların geleceğini buradaki arkadaşlara belirmiştim...onlarda hay hay memnuniyetle...çok seviniriz dediler...ne kadar güzel dimi...yeni paylaşımlara arkadaşlıklara açık olmak....eskiler yeniler dersek yada bu bölüme sadece dertleşmeye gelcekseniz gelin gibisinden şartlar olmaz...yeri geliyor dalga geçiyoruz yeri geiyor sırlarımızı paylaşıyoruz yeri geldimi de dertleşiyozzz,çözüm arıyoruz.....bu gerginlik de neyin nesi anlamadım..eylülcüm sen neden öle dedin anlayamadım...buradan arkadaşlar katılamıca mı muhabbete yani???yada hep dertleşip üzülecekmiyiz elbette hayır yeri gelcek gır gır geçicez....zeynep arkadaşımda yanlış anlamış diyelim ve bence uzatmayalım..ben kaynaşacağımıza çok inanmıştım o yüzden diğer sitedeki arkadaşlara buraya gelin çağrısı yaptım.....bu durumda kendimi arada kalmış gibi hissediyorum...üzmeyin beni lütfen...burası hepimizze açık bir platform değil mi???:

:1no2::1no2::1no2:

selam kızlarr ben geldim! ne var ne yok bugün? hiç hamiş haberi varmı? off ne çok yazmışsınız,nası okuycam ben şimdi bunları???tatlicadiarzu kıskanıyorum amaaalülülülülülü
gıızzz nası menekşe olunuyo ki?? ben papatyayım galibaCADIARZU

evrimcim ben gayet güzel bir şekilde topiğe girdim ama hiç beklemediğim tepkiler aldım..burda gülüp konuşuyorsak bile yeri geliyo ağladığımız günlerde oluyo...bu iş hiç hoşuma gitmedi yani..direk terslendim..bu o topiğe son girişimdi bir dahada asla uğramam..benim sıkıntım bana zaten yetiyo..bide burda hiç tanımadığım kişlerle tartışıp canımı sıkamam.

arkadaşım bi yanlış anlaşılma olmuşşş...unutalım....

ya kızlar ne olduki? burda böyle şeyler olmazdı,niye karıştı ortalık? kesin bir yanlış anlama olmuştur!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…