NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

merhaba kızlar
benimde adetime 3 gün var,bakalım ne olacak.bu ay ilk defa klomen kullandım.yumurtam kendiliğinden çatladı,progesteronum da 40 çıktı.umutluyum:))olmasa da bidahaki aya ya kuvvet:))bakalım neler olacak...

arkadaşlaaaarrr!adet günüm dündü 2 defa test yaptım ikisindede 2. çizgi silik ve kasıklarım felaket ağrıyo sanki adet olcam gibi?sizin fikriniz ne sevinmeye bile korkuyorum

şşşşttt açılın baken şöleee.ben geldin canlaaaarrrr.naber ne var yok görüşmeyeli.hamiş listesine eklenenler vaarr.çok sevindim ve bütün hamişleri tebrik ediyorum.hepücüğünüzü öpüyom kuzulaaarrr

arkadaşlaaaarrr!adet günüm dündü 2 defa test yaptım ikisindede 2. çizgi silik ve kasıklarım felaket ağrıyo sanki adet olcam gibi?sizin fikriniz ne sevinmeye bile korkuyorum

sevin canim sevin.. yani bence.. hani hep diyolar ya 2. cizgi silik olsa bile hamilesin diye,, en azindan ikinci cizgi görünmüs canim ya..
bi kac gün gecsin kan testi yaptirirsin.. acikliga kavusur

selam kızlar??neler yapmışınız bugün siz öle yine...okumaya yetişemedim walla..benimde okey günüm vardı bugün..şimdi geldim..kociş benden önce gelmiş...tv izliyo yanımda...sabahtan giremedim nete burada adsl de bi arıza vardı ,avea hatlarda çekmedi bi süre..neyse şimdi düzeldi allahtan....fundaçıldırtmışız herkesi yine...neler yapşın sen öle yağmur felan....

slm kıslarr doktordan yeni geldim ama umduğum gibi olmadı ben alttan bakar sandım karnımdan baktı bi o yana bi öbür yana salladı aleti sonra dedi ki eğer son adet tarihin 30 matsa gözükmez dedi çekti kaldırdı beni koltuktan .yani anlayacağınız birşey görmedim kan tahliliyle beraber gel dedi.haftaya gözükürse anca o zaman gözükür dedi.bende eve gelirken 2 tane daha gebelik testi aldım yarın sabah yapıcam ilk idrarla eğer dahada belirginleşirse çizgi ya yarın yada çarşamba günü buradaki devlet hastanesine gidip kan tahlili yaptırıcam.yani size henüz müjde veremicem.belki yarın sabah testi yapınca veririm..

evrimcim sen yine okumussun.. o kadar cok kaynatiyorlarki.. inan okuyamiyorum bile.. okuyorum okuyorum sonu hic gelmiyor ya.. masallah canli bi topigimiz var

kızlar ya ban neden adet olamıyorum lütfen yardım edin adetlerim düzenliydi buay 13 gün geçti 4 5 gün önce test yaptırmıştım negatif çıktı ama hala adet göremedm bir sorunmu var acaba senağlama

hayda niye alttan bakmadı hayret valla..bide kan testini niye hemenorda yaptırmadınki..yarın sabah yaptır bari...

kızlar ya ban neden adet olamıyorum lütfen yardım edin adetlerim düzenliydi buay 13 gün geçti 4 5 gün önce test yaptırmıştım negatif çıktı ama hala adet göremedm bir sorunmu var acaba senağlama

canım benimde öyle bi ay 15 gün geçmişti...dr sor eğer gebelik yoksa adet söktürücü versin canım...

bende diyorum neden kulaklarım çınlıyo...................................

Son düzenleme:

canım bende ve eşimde hiçbir problem olmamasına rağme(rahim filminide çektirdim)4 ay klomenve çatlatma iğnesine rağmen yinede olmuyor.geleceği varsa artık tedavisizde olacağına inanıyorum yeterki gelmek istesin

ah evrim sorma bu funda varya birgün hepmizi intihara sürükliycek...son dakkaya kadar bizi delürtüyo sonra da gidiyo...Kötü Kazen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…