NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

selamlar merhabalar iyi aksamlar arkadaslar, yeniler.. eskiler..

nabersiniz bakiiiim.. ben bugün böäyle gidip geliyorim.. idare edin artik

hayirli ugurlu olsun diptiscim.. insallah yeni eviniz ugurlu gelir sana.. hamis haberlerini aliriz

benneyaptımkiya resmen ekildik dıptıs bunları dövmek lazım ...yarın iğne yicem diyorum çıtları çıkmıyo ya.....

benneyaptımkiya resmen ekildik dıptıs bunları dövmek lazım ...yarın iğne yicem diyorum çıtları çıkmıyo ya.....

çıt çıt çıt .. cikiyor ya bee
canim insallah yarin hayirli bi gün olur senin icinde.. cift cizgi müjdesi verirsin bizeee
Şeniz

ayyy çok sevindim hemen mesajlar gelmiş.hoşbulduk burda olmak çok güsel.bende tam kendime böyle biyer arıyordum heyo

merhaba kızlar maşallah bayağı uzamış sayfa takip etmeye çalıştım ama zor görünüo.neyse bende aranıza katılmak isterim.burda olduğunuzu ç.istiyorumda okudum.çok sevindimmm

hoşgeldin canım ailemiz kalabalık oluyo hergeçen gün sohbetimizin güzelliği sınırları aştı valla.ben bu sayfanın çıldırtıcısıyım.kızlara baygınlık geçirtip saç baş yoldurtuyorum

tekrar hoşbuldukk aileye katılmak çok güzel.burda sorunlarımızı paylaşıp birbirimize destek olmak harika

saolun kızlar inşallah hepbirlikte kalırız ya ...biraz sayfam benım geç mi açılıo ne......

fundacim.. bak isminin altinda iki kalbin oldu.. insallah canim en yakin zamanda icindede ikinci bi kalbin atmaya baslar a.s.

yani ne yaptin ettin sorularinla cildirta cildirta 500 mesaja ulasdin, cift kalbi hak ettin
sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…