NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

fundacim seni msj alinti yapmistim ama giznurunki cikmis sorundegil sekerlerim benim durum böyle yani

kizlar loraya bende cok sevindim zeynepcim yumurtlamadan sonra akintim biterdi ama buay devam etti reglme 6gün var ama hala yogun bilmiyorum belkide hamisim.bide arkadaslar yataktan kalkamiyom kalkinca sanki vucudumun üsütnden tir gecmis gibi heryerim agriyor cok yorgunum yahu

fundacim ben daha önce bidüsk yaptim akintim ozamanda coktu benim bi arkidiste hamile onunda cok var bide yumurtlama günlerinde gelri.hamile kalinca vajina genisledigi icin salgilar yogun geliyomus

yaaa şaşırdım hanginize konuşayım .. zreynep kız bende de hiç akıntı falan olmuo ..
fundacım ben adtime 2 gün yok çatlamama 2 gün var...du bakalım belkide bu gün dr çatlatır. saat 16 :00 da gitcem...

fundacim ben daha önce bidüsk yaptim akintim ozamanda coktu benim bi arkidiste hamile onunda cok var bide yumurtlama günlerinde gelri.hamile kalinca vajina genisledigi icin salgilar yogun geliyomus

şimdi anladım sağol canım.ozaman ben yumutlamıyomuyum acep.normalde akıntım olur benim.oyüzden az çekmedim.ilaç kullanmaktan bıktım.ama korunmayı bıraktım bırakalı akıntı kesildi.ilginç.ne acaip kadınım ben yaw

canim azda olsa gelir yumurtlam günlerinde benimde geldi sonra bikacgün kesildi ve yine basladi nerdeyse 10gündür var beyaz yogun kivamli ve kokusuz

yaaa şaşırdım hanginize konuşayım .. zreynep kız bende de hiç akıntı falan olmuo ..
fundacım ben adtime 2 gün yok çatlamama 2 gün var...du bakalım belkide bu gün dr çatlatır. saat 16 :00 da gitcem...

hıııııııı.çatla bakalım.hayırlısı.bendemi doktora gitsem çatlatma için.benim doktorum hiç bahsetmedi bundanCADIARZU.hamile kalmazsan 6aysonra gel dedi

acaba bizim yumurtacıklar çatlamıyomu.ee ben geçen ay iğne vurulduğumdada akıntım olmadı..yoksa o zamandamı çatlamadmıştı..ben bilirim eskiden akıntım olurdu benim ama şimdi yok..:1no2:

fundacımmm Bence O Dr Senden Kurtulmak Için Başindan Atmiş ................şöşolkmpğoil

Son düzenleme:
X