NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

selam arkadaslar bende yeniyim aranizda aslinda baya oldu üye olali ama pek girmiyordum. isil arkadasim tebrikler allah tamamina erdirir insallahh bekleyenlerede en kisa zamanda tattirir rabbim

isil tebrik ederim canim allah saglikli bisekilde kucagina versin.canim belirtilerin oldumu bi anlatsana neler ve ne zamamn oldu.esili hosgeldin canim nasilsin umarim ugurlu gelir burasi sana ve hamis kalirsin

isil tebrik ederim canim neler yasadin belirtilerin oldumu bi anlatsana varsa nezaman oldu.esili hosgeldin sen nasilsin inallah bu sayfa ugurlu gelir ve hamis kalirsin canim

esili hoşgeldin canım..dikkat et bizim gibi sıyırtma sende...ışılllll ses ver..çatlatmasana bizi yaz şu belirtilerini...

sağolun kızlar inş sonu hayırlı olur ve rabbim isteyen herkese verir inş hayırlısı ile benim adet belirtim olan bel ağrım olmadı göğsümher ay olduğu gibi sızladı ama ilk kez uçları acıdı ve adet günüm geçince kasık ağrılarım ve sırt ağrılarım oluştu bugün 5. gündü dayanamayıp test yaptım ve pozitif :)))))))))

isil benimde gögüslerimin ucu cok aciyor bidekarardilar akintim cok adet olcam zaman bile acimazdi gögüslerim cumertesi adet günüm

gülsü insallah hamilesindir bende hamileyim akinti ilk baslarda bendede cok olmustu ,gögüs acisi,bel agrisi ,kasik agrisi hepsi vardi bende.

X