NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

CADIARZUCADIARZU ya ben çözemedim bi türlü..bizim funda nasıl böyle değişti hayret doğrusu..var bunun altında bir bit yeniği acaba ne...CADIARZU

benimde bi sorum var.hani şu fotoğraf albümü varya onla ilgili bişeylermi olmuş?resimlerimi sildim ben.bi arkadaşım oresimleri isteyen kopyalayıp kullanabiliyomuş.hatta ahanda bu benim sevgilim diye gösteriyomuş.yada fotomontajla çıplak resim yapıyomuş doğrumu bu ?CADIARZU

evet cancazım kopyalayıp fecebok ta bile kullanılablılırler......biraz tehlikeki bende sildim bi resim var ondada pek ytanınmıyom zaten.............

anam funda düşünsene senin şu düğün resmini kopyalayıp fotomontajla yanına başka adam koyup nette yayınlamasınlar..veyada nü fotoğraf yapıp oy oy duruma bak...

evet cancazım kopyalayıp fecebok ta bile kullanılablılırler......biraz tehlikeki bende sildim bi resim var ondada pek ytanınmıyom zaten.............

canim adetim cumertesi gelmesi lazim ama benim gögüslerimin ucu karadi ve cok aciyor bide akintim cok yogun beyaz seffaf kasiklarim gergin arda bir adet sancisi cekiyorum diger aylara böyle olmamistim bilmiyorumki kafam karisik yahi

X