NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

boşverirmiyim hiç başladım çalışmalara ama saldım çayıra mevlam kayıra misali hiç takmıyom..çünkü henüz olmıycağını biliyorum..

bu ay aslında bende o testlerden yapıcaktım ama boşverdim...bide eşimin sonuçları böle çıkınca ziyan etmek istemedim...

giznur merhaba ovulasyon testi hangisini kullanıyosun.bende geçen aylarda birkaç eczaneye sordum ama bulamadım.

Ya Bence Tamam 3 Ay Kullanicak Ama Bari Ayda Bi Tekrar Bakilsaydi Belki Eişnde Gelişme Başlayip Başlamadipina Baksaydi

Serbeycim Sürekli Ilaç Aldiğiniz Eczaneye Söylerseniz İLAÇ Deposundan Getirtirler Fiati 27.50 Ytl .

bilmemeki hiç aklıma gelmedi dorusu kız..........baksana ne dicem sen evde hallettir doldur bi kaba götür...:))

ya aslında olabilir ama hemen götürmek gerek..gerçi arabayla gidersem hemen götürürüm..ama neyse boşver 3 ay kullansın bakalım..olan bizim 500 kağıda olacak...

siz yinede çalışın çalışın hiç belli olmaz bakarsın ..hiç ummadın anda hamiş kalıverrsin valla .

kız bu veletler için daha hamile bile kalmadan başlıoz para harcamada köle kul olmaya ..........inşallah olurda değer bari . gerçi insan paraya değilde bütün uğraşıların emeğini alamayınca üzülüo.

aynen canım para hiç gözümde deil yeterki sonu iyi gelsin..bide bu kadar çabalayıp hiç bir şey elde edememek daha kötü...

canım vallah bende öyle düşündüm bide üstüne demezmi yumurtalar ziyan olmasın tüp bebe yapalım.dedim ben bu aşılamayı yapmak için bileziklerimi bozdurdum kalsın dedim benim okadar param yok dedim salak kadın yine bekleriz dedi bende sinirle çıktım kafam karıştı işte inşallah normal yolla tutarda fazla beklemem 3.senem mayısta doluyor ve elimde hiç bir şey yok umudumu kaybetmek istemiyorum ama eşimin gün geçtikçe hareket azlığı oluyor korkuyorum yani

neseli selam hangi tup bebek merkezine gidiyorsun ? benim yeni gorusmeye gittigim bir tup bebek merkezi var daha once burda yazmıstım. ordaki bir dr u siddetle tavsiye ederim arkadas gibi bir dr ve de asla paragoz biryer değil. istersen ozelden de yazablirsin daha çabuk goruyorum ordaki mesajları buraya yetismek mumkun değil arkadaslar dokturmus daha hala haftosununu yazılarını okumakla mesgulum çunku.

amaaaaan üzülmeyelim boşver bende stresten midir ne klomen kullandım ama yinemi yumurtlamadım ne ..bu gün dr a gidicez bakalım

X