NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

sen nerden biliyon yumurtlamadığını ..belki yumurtaların oluşmuştur ama çatlamamışlardır..bugün kaçıncı günün..git bir baktır bakalım dr..o sana belki iğne yapar...

bu gün 12. günüm inşallah benim yumurtalar biraz fazla tembel anam .inşallah olmuştur..dediğin gibi büyüklüğü uygun olursa belki çatlatma iğnesi yapar. .

öncekinde yapmamıştı........biraz benim dr bu sefer pasf gördüm değişticem. özele gidiyom bisürü para veriom bende ..yene başka bi özel atakent hastanesi açıldı. oraya gidicem bide ..

Ya Havaklarda Bitürlü Açmadi Evde De Işyapiom Bi Yandan Zaman Geçmio öte Yandan Amaaan Valla Bu Kk Da Olmasa Napcaktim Bilmem.

Ayni Derdi Olan Kişilerle özgürce Paylaşim çoooook Iyi Gelio...yoksa Kimseye Anlatamayinca Daha çok Depresyona Girio Insan Yaffff.. Zati Kafami Dolaba çarptim Dalginliktan Depresyona Girecek Kafa Da Kalmicak ... Bedef Duymasinda........

giznurcum ozeldende yazdım sana ben haftasonları pek girmiyorum evden. çok vaktimi alıyor bir dadandımı internetin basına masa basında kalıyorum. o yuzden ben ptesi cuma mesai saatlerinde burdayım daha çok . birde anam amma yazısmıssınız oku oku bitmedi oglen olud ancak bitirdim haftasonu yazısmalarını okumayı kı atlaya zıplaya okudum.

dıptısım ben bugün adet oldum. Beni 28 mayısa at canım. Yaw önceden ne güzel 28 günde bir adet oluyodum. Son 2-3 aydır 31 güne çıktı. Neler oluyor bana kuzum. Endişelenmeye başladım. Hayır bide her ay gecikince hamişmiyim acaba diye muallakta kalıyom. İnşallah ters bişey yoktur ya.

heh tamam kadro tamamlandı..kız funda sen iyicene uçtun ha ne yapıcağını şaşırdın..kaldır kız o yağmuru ıslanıcaz hepimiz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…