NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

dıptıscım ayıp olmazsa bende istiyorum.nerdesin sen yaaaa hiç görüşemiyoruz.tam kapatıyodum bende

gel hayatım sanada 1 kase vereyim. zaten biraz abarttım sütünü :roflol: 2 lt sütle yaptım bütün apartman 1 hafta yer artık eheheheh. ben bu aralar gezmeye tozmaya verdim kendimi. bu ayımı kocam saolsun yedi bitirdi. o yüzden hazirana kaldım. tam yumurtlama zamanında gezmeye gitti beyfendi. şimdide içerde fosur fosur uyuyo. ama durrr ben bu ayı onun burnundan getircem koydum kafama. Kötü Kazen elimden 1 bardak su bile içemeyecek

BANA BAK ZEYNEP KISKANMA CIRCIR OLUYORUM DİYE İNŞALLAH SENDE OLURSUNKötü KazenBENDE BÜYÜK İSTERİM BANANE YAAAAAAAAAAAsenağlama

KIZ DIPTIS SENDEN KORKULUR VALLA.KOCİŞİNİN ÇEKECEĞİ VAR SENDEN.YÜRÜ BE DIPTIS KİM TUTAR SENİ

BANA BAK ZEYNEP KISKANMA CIRCIR OLUYORUM DİYE İNŞALLAH SENDE OLURSUNKötü KazenBENDE BÜYÜK İSTERİM BANANE YAAAAAAAAAAAsenağlama

böyle duaya ne denirki aminnnnnn...yok sana büyük kase..ne zaman ben cırcır olurum o zaman alırsın büyük kaseyi...cıss uzatma elini büyük kaseye bakiiiimmm...

Yok Kizlar Ben Kesin Kapatiyorum.bilgisayar kızın Odasinda.kapatmazsam Uyumaz.hala Uyanik.inattirda Biraz.(bana çekmiş)

zeynep bak o zaman olur. sen ordakilere benim adıma dağıtırsın :roflol: bu arada ilk defa sütlaç yapıom benden sölemesi :roflol:

zeynep bak o zaman olur. sen ordakilere benim adıma dağıtırsın :roflol: bu arada ilk defa sütlaç yapıom benden sölemesi :roflol:

oo yoo olamaz ....şekerim birden iştahım kesildi..:1no2:..boşver sen şimdi otobüslere kadar gidip yorulma...bi kaç sefer daha yap sonra gönderirsin canım....ben daha çok gencimmmmmsırnaşık şey

kıslar benim bu silik çizgi kayboluyo yaaa
yani bişi yokmu şimdi
yarın gidiyorum dr a allahtan kese gözükürmü ya biraz moralim gittide..

kıslar benim bu silik çizgi kayboluyo yaaa
yani bişi yokmu şimdi
yarın gidiyorum dr a allahtan kese gözükürmü ya biraz moralim gittide..

canım nasıl kayboldu..öğlen yaptığın testen bahsediyosan onlar belli bir saat sonra bozuluyolar zaten sararmaya başlıyorlar..sen başka testin varsa sabah tekrar yap..kese hemen gözükmeyebilir...ama kanda çıkar varsa..

evet işte kurumaya başlayınca yok oldu sanki gölge gibi gözüküyo o kadar silikki halbuki ilk yaptığımda eşimede gösterdim evet vallah çizgiyi gördüm dedi ama şimdi bakıyorum iyice gidiyo vallah inşallah yarın gidince görürüm canım yaaa ama kanda vercem inşallah..sağolasın zeynepçim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…