NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

bu yazdıklarım duysa kıtır kıtır keser beni.erkekler nedense özel şeylerin anlatılmasını sevmiyo

evet seni takip ediyorum.sabuna takıldın kaldın nerde bu sayfa iki saatir arıyorum.sence nerden bildim orda olduğunu

ARA ARA BELKİDE BULURSUN..
GÜNDÜZ GECE YALVAR YAKAR OLURSUN...
NERDEN BİLİCEN ORDA OLDUĞUMU TABİKİDE SAYFAMA UĞRAYIP NE YAPTIĞIMA BAKMIŞSIN GÜZELİMMM...
SEN TAKİP ET BAK DAHA NELER YAPÇEM...

inşallah zeynepcim. Arkadaş cırcır yazınca içim gitti ah keşke dediğin gibi banada uğrasa. Geçen düşüğüm hemen hemen bu sıralar olmuştu çok şükür şuan lekelenme kanama falan yok kasıklarım agrıyınca endişelendim birden işte. çok teşekkürler hııı bana tavsiyelerin varsa söyleyebilirsin canım nede olsa anne olmuşsun tecrubelisin.

aaaaaaaaaaa nazara gelcem valla.inşallah sizde cırcır olun emilülülülülülü sırnaşık şey

CANIM KASIK AĞRISINI DERT ETME BÜTÜN HAİŞLERDE OLUYO..HATTA BEN DR. ACABA DÜŞÜKMÜ YAPICAM KASIKLARIM ÇOK YANIYO AĞRIYO DEMİŞTİM..SEN ŞİMDİ ESKİDEN YAŞADIKLARINI UNUT...STRES HİÇ YAPMA OL BOL DİNLEN BİDE CANIN NE İSTİYORSA ONU YE..KENDİNİ BUNUDA ŞUNUDA YİYİM DİYE ZORLAMA..14. HAFTADAN SONRA HİÇ İŞTAH SORUNUN KALMAZ CANIM MERAK ETME..

kızlar ben kapatıyorum yatıyoruz artık.eeeeeeeee çalışmamız lazım dimi?jeyyar:asigim:

KIIIIZ TERBÜYESÜZ GEL BAKİİM BURAYA BİZ SANA İZİN VERDİKMİ GİDEBİLİRSİN DİYE..BİDE SABAH YAPARSAN SPERMLER DAHA İYİ OLUYOMUŞ AKLINDA OLSUN..O YÜZDEN OTUR OTURDUĞUN YERDE BAKİİİİM..Kötü Kazen

kızlar sizin kocişleriniz nerde ?işiniz yokmu sizinde?boş duranı allah sevmez tbii regli değilseniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…