NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

alın size bisoru.şu ateş ölçme yöntemi nedir anlamadım.ölçüyorum13gündür.bir arkadaş 12.gün yumurtan çatlamış dedi.nedemek istedi anlamadım:roflol::sm_confused:

ben regl de olmuyorum, regl belirtisi de yok.. 2 gün geçti ama biraz daha beklicem.. dıptıscım yerimde bir değişiklik yok yane..:dance:

sağol hayatım hem iyiyim hem kötü kötüyüm çünkü takımım yenildi:kızgın:,iyiyim çünkü adetim 4 gün gecikti ve hiç bi adet belirtim yok aksine gebelik belirtilerim var sırnaşık şey

benim ilk gebeliğimde hiç ağrım sızım olmadı.şimdide öylemi olur yosa regli olacakmışım gibi ağrımmı olur bilmiyorum.senin bikaç gün öncedende ağrın falan olmadımı?

alın size bisoru.şu ateş ölçme yöntemi nedir anlamadım.ölçüyorum13gündür.bir arkadaş 12.gün yumurtan çatlamış dedi.nedemek istedi anlamadım:roflol::sm_confused:[/QU
bildiğim kadarıyla yumurta çatlaması döllenmeye hazır demektir yani tembel değil bu ay:KK70:

sağol canım yani kocişimle falliyet gösterelim ozaman

alın size bisoru.şu ateş ölçme yöntemi nedir anlamadım.ölçüyorum13gündür.bir arkadaş 12.gün yumurtan çatlamış dedi.nedemek istedi anlamadım:roflol::sm_confused:

şimdi ben sana kısaca anlatıyım..adetin ilk günü ölçmeye başlıyosun ateşin yükselmeye başlıyo sonra bir gün yine düşüyo işte o gün yumurtlama günü..sonra yine yükselmeye başlıyo..eğer adet olacaksan adet gününe yakın düşüyo..eğer gebeysen yükseliyo...kapiş

şimdi ben sana kısaca anlatıyım..adetin ilk günü ölçmeye başlıyosun ateşin yükselmeye başlıyo sonra bir gün yine düşüyo işte o gün yumurtlama günü..sonra yine yükselmeye başlıyo..eğer adet olacaksan adet gününe yakın düşüyo..eğer gebeysen yükseliyo...kapiş

hııııııııııı anladım şimdi bakalım sonuç ne olcek(bıktım şu 50 karakterden)kafamçokkarıştı

canım bide şunu söyliyim bu ateş işi her zaman kesin sonuç vermiyo..bazı arkadaşlar edet olduklaı halde ateşleri yüksek kalıyo..yani o pek belli olmuyo..sen gün aşırı ilişkine gir..gerisi allaha kamış...

canım yumurtanın çatlaması ayda bir defa olur. ve yumurtan çatladığı anda etrafta sperm varsa içine alır ve gebelik başlar. en basit şekliyle bu. ama anlamadığın başka bişiler varsa sorabilirsin,7 aydır uzman oldumşakkıdı

benim ilk gebeliğimde hiç ağrım sızım olmadı.şimdide öylemi olur yosa regli olacakmışım gibi ağrımmı olur bilmiyorum.senin bikaç gün öncedende ağrın falan olmadımı?

benim adetime bi hafta kala göğüs çevrem sızlardı yine sızladı ama adet günüm geçtikten sonra geçti ve sadece göğüs uçlarım acımaya başladı bu arada ilk bu ay göğüs uçlarım acıdı ve devam etti,bel ağrımsa adetten bi gün önce ara ara olur ve bacaklarımın canı çekilirdi sanki ama bu ay hiç öyle olmadı günüm geçtikten sonra belim ağrıdı ama eğilip kalktıkça sanki yorgunluk gibi bi ağrı.

buduruma göre nezaman çatlamış sizce
1.gün35,5
2.gün35,6
3.gün35,8
4.gün35,5
5.gün35,9
6.gün36,1
7.gün35,9
8.gün36,0
9.gün36,010.gün36,1
11.gün36,1
12.gün36,5
13.gün36,5

kızlar ben birazdan gelicem.benim kız babasıyla kedilerine bakmaya gitmişti üstü batmış kıyafet götürücem görüşürüz azsonra.öpüldünüz

buduruma göre nezaman çatlamış sizce
1.gün35,5
2.gün35,6
3.gün35,8
4.gün35,5
5.gün35,9
6.gün36,1
7.gün35,9
8.gün36,0
9.gün36,010.gün36,1
11.gün36,1
12.gün36,5
13.gün36,5

canım bunun devamı yokmu...sanki daha çatlamamış..veyada 10 veya 11. gün çatlamış olabilir...kaç gündebir adet oluyosun...

X