NİSAN - MAYIS da ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRMEYİ BEKLEYENLER HAYDİ LİSTEYE BUYRUN

KAFAYA TAKMIYOR GİBİ GÖRÜNÜYORUM EŞİM UMUTSUZLUĞA KAPILMASIN DİYE, AMA ZAMAN GEÇTİKÇE...senağlama BU OLDU 7. AY. BİLİYORUM İÇİMİZDE YILLARDIR UĞRAŞANLAR VAR AMA 7 AY DA BİZE ÇOKK UZUN GELİYO. BİDE KORUNMAYI BIRAKTIĞIMIZDAN KİMSENİN HABERİ YOK AMA HAZİRAN SONU MEMLEKETE GİDİNCE SÖYLEMEK ZORUNDA KALICAM:KK43: İNŞALLAH OLUR ARTIK O ZAMANA DA BİDE DIRDIR ÇEKMEMsenağlama

söleme hayatım korunuyoruz de kurtul. Bende 8 aylık evliyim ama 2 ay oldu vajinusmusdan kurtulalı inan o daha büyük dertti yani başlangıç sayılır bizim için

söleme hayatım korunuyoruz de kurtul. Bende 8 aylık evliyim ama 2 ay oldu vajinusmusdan kurtulalı inan o daha büyük dertti yani başlangıç sayılır bizim için

ışılcım çok geçmiş olsun...ceren bak ışıl doğru söylüyo gebelik olmazsa korunuyoz de..bu sefer seni daha çok strese sokarlar olmuyomu ne zaman olucak diye...:kızgın:

oo kızlar siz bide kocalarınızla mı uğraşıosunuz benimki de herşeyi didik didik sorar hangi günler diye benden ii hesaplar icraatsız geçirmez:))))))))) şimdi ben heyecanlı bi bekleyiş içindeyim o benden daha heyecanlı bekleyiş de "senin adetin hiç gecikmezdi kesin bebişim geliyor" diyor:))))))))) valla bugün de akşam oldu sayılır bende hala tık yok adetime yakın göğüs ağrılarım ve artıdan göğüs uçlarım acıyordu ama adet zamanı geçti göğüs ağrısı da geçti sadece uçları acıo bağırsaklar bozulurdu adet yakını şimdi aksine kabızlık başladı günüm geçtiği günden itibaren akıntım çoğaldı oooooffff ooooffff çatlicam

slm cnm valla okurken içimden bi ses bu kız kesin hamiş dedi bilmiyorum ama öle çıkar inşallah kısa zamanda tadarsın bu güzel duyguyu tatlım:))

ceylancım inşallah hamilesindir canım.bişey sorucam sende regli olacakmışsın gibi ağrı oluyomu?hani bendede olursa moralimi bozmayayım

ışılcım çok geçmiş olsun...ceren bak ışıl doğru söylüyo gebelik olmazsa korunuyoz de..bu sefer seni daha çok strese sokarlar olmuyomu ne zaman olucak diye...:kızgın:

kızlar iyi,hoş söylüyorsunuz da, ben evleneli 1,5 yıl oldu. 1 yıl zaten korunduk ve o zamandan başlamışlardı,korunma bak çocuğun olmaz sonra,ilk bi tane yap sonra korunursun filan diye. şimdi onlara hala korunduğumu söyleyipte sonra uzun süreler bebiş olmazsa daha kötü olacak. biz sana demiştik diycekler

kızlar iyi,hoş söylüyorsunuz da, ben evleneli 1,5 yıl oldu. 1 yıl zaten korunduk ve o zamandan başlamışlardı,korunma bak çocuğun olmaz sonra,ilk bi tane yap sonra korunursun filan diye. şimdi onlara hala korunduğumu söyleyipte sonra uzun süreler bebiş olmazsa daha kötü olacak. biz sana demiştik diycekler

konu ne yaw ben anlamadım o yüzden bişey yazamıyorum banada anlatın

X