Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hiç test yapmadım herhangi bir belirtimde yok canım sadece geçen cuma tahmini yumurtlamadan 1 hafta sonra yani alt karın kısmımda bir kaç kez yanma ve batma oldu ara ara kasıklarımda cok hafif batma oluyo o kadar bir de bir kaç gündür ağzımda tuhaf bir tat :110:
Ayyyyy inshAllah vardir tatlim:)))))

hiç test yapmadım herhangi bir belirtimde yok canım sadece geçen cuma tahmini yumurtlamadan 1 hafta sonra yani alt karın kısmımda bir kaç kez yanma ve batma oldu ara ara kasıklarımda cok hafif batma oluyo o kadar bir de bir kaç gündür ağzımda tuhaf bir tat :110:
Arkadaşım bana ağzında tuhaf metalimsi bi tat var mı demişti acaba öyle bişey mi senin ki de inşallah hamişsindir kuzu

inşallah canım ama bu belirtilerden daha fazlasını ocak ayında yaşadım mide bulandısı baş ağrısı ağızda metalik tat mide yanması hepsini yaşadım ama olmadı o yüzden çok umutlanmak istemiyorum :KK12:
Onu sen psikolojik olarak yashatmishsin kendine o yuzden olmamish)))sadece kafaya takmamak lazimmm:)

Arkadaşım bana ağzında tuhaf metalimsi bi tat var mı demişti acaba öyle bişey mi senin ki de inşallah hamişsindir kuzu
metalik tat gibimi tam emin değilim ama tuhaf bir tat kuzum birde gün içinde ara ara mide bulantısımı değilmi tam belli olmayan bi mide kalkması oluyo

Fena mi olur buralari gezer bizde kalirsin degisiklik olur sonra biz geliriz biz oralariz gezerizzz:))
Ayyyyy kuzum kocam cok kisankc beee :işsiz:aclikdan evde olsem ekmek almaya bile gidemem:KK70:bu sene geleceyiz )))))ama siz gelseniz banada haber verin sizi bi guzel gezdireyimmmmm:KK68:

X