Gebeliğe Hazırlık Nisan-May-Hazirana hamile olarak girmek isteyenler:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
bsebse bsebse canım ben anıtkabir e gitmeyi çok istiodum . eşim ankara uçak bileti almış gidiş geliş 11,30 ta esenboğada olucaz 14 nisanda. daha önce hiç ankaraya gitmedım. dönüşümüzde akşam 10. eğer denk gelirsek beni bul orda. bu arada esenboğa havaalanı anıtkabir arası uzak mı .sen bilirsin
Denk gelirsek yazisalim bulalim birbirimizi. Soyle topluca bi etkinlik gunu ayarlasak falan ay ne hos oluuur

Denk gelirsek yazisalim bulalim birbirimizi. Soyle topluca bi etkinlik gunu ayarlasak falan ay ne hos oluuur
Yooooook bulushmayinnnn:KK12:yada bulushun banada fotograf yollarsiniz:kızgın:kiz benim kocamada bodromda ishletmeci olaraak diim eyer duzgun cevirdiysem turkceni:KK50:ish teklifi geldi pasha club galiba o kadar sevindimki gelib sizle bulushacam die kocam istemedi:KK61:soyluyorki ben onceden gitmeliyim ev filan ayarlamaliyim belki hic hoshuma gitmedi duzenimi bozmak istemiyorum:mad:biride geldi ayni gunde oda bodromdan restorantdan benim kocam chef ashpaz ya ordanda cagirdilar istemiyor ama ben cok isterdim :mad:

Yooooook bulushmayinnnn:KK12:yada bulushun banada fotograf yollarsiniz:kızgın:kiz benim kocamada bodromda ishletmeci olaraak diim eyer duzgun cevirdiysem turkceni:KK50:ish teklifi geldi pasha club galiba o kadar sevindimki gelib sizle bulushacam die kocam istemedi:KK61:soyluyorki ben onceden gitmeliyim ev filan ayarlamaliyim belki hic hoshuma gitmedi duzenimi bozmak istemiyorum:mad:birde geldi ayni gunde restorantdan benim kocam chef ashpaz ya ordanda cagirdilar istemiyor ama ben cok isterdim :mad:
canım kocana bodrumda bi cafe den teklif mi geldi. sen şuan azerbaycan da mısın. doğrumu anladım.

Yooooook bulushmayinnnn:KK12:yada bulushun banada fotograf yollarsiniz:kızgın:kiz benim kocamada bodromda ishletmeci olaraak diim eyer duzgun cevirdiysem turkceni:KK50:ish teklifi geldi pasha club galiba o kadar sevindimki gelib sizle bulushacam die kocam istemedi:KK61:soyluyorki ben onceden gitmeliyim ev filan ayarlamaliyim belki hic hoshuma gitmedi duzenimi bozmak istemiyorum:mad:biride geldi ayni gunde oda bodromdan restorantdan benim kocam chef ashpaz ya ordanda cagirdilar istemiyor ama ben cok isterdim :mad:
Kizz ben bodrumluyum :)))bodrum guzeldir ama kis aylarinda biraz sikici sadece :))

belki fikri değişir. ama bodrum kışın pek çekilmez onuda söylim . ama yazın iyidir yani baya keyifli vakit geçirirsin
Biliyorum kuzum eshimide zaten shimdiden istiyorlar yani gelsek sicak aylara dusheceyiz ne bileyim yaa pek degishene benzemiyor:-) ben tanimadigim bilmediyim yere karimla gidemem diyor bashka bishey demiyir:///ama ben severim be bodrumu guzel yerdir:))))

X