nişan kıyafetime uygun makyaj için yardım

askprensesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2007
412
1
39
arkadaslar benim pazar gunu nisanim var giyisim kirmizili beyazli renk ve ben buraya yazmistim yorum aldim hangi renk far gidecegini yanliz bilen varsa paylasirsa sevinirim bide sorunum var ben ne zaman far sursem iki uc saat sonra cikiyor renk kayboluyor ne yapmaliyim sagolun

cnm öncelikle tebrik ediyorum seni hayırlı olsuna.s.soruna gelince makyaj yapımından önce herzaman olduğu gibi nemlendiricini ince bir tabaka sür daha sonra fondötenini uygula ve en son pudralama işlemi ile parlaklığını aldıktan sonra farını sürebilirsin baz olarak beyaz bir far ile başla daha sonra gri veyahut siyah bir farla ( ki ayarlamasını dağıtararak yapmanı öneririm )gölgeleme yap kırmızı beyaz renge gidecek en uygun tonlardır hadi bakalım Allah bir yastıkta kocatsın cnm:teytey:

canım hayırlı olsun
ıslak kullanılabilen farlar var onlar da kalıcı oluyor... ben bikaç kere denemiştim gerçekten akşam eve geldiğimde far olduğu gibi duruyordu... benim cildim çok yağlıdır makyaj hemen akar ama o far akmamıştı. deneyimli birilerine sor canım ıslak kullanılan farları

renkler konusunda pek yardımcı olamayacağım hem seni ten rengini hem kıyafetini hem saçını görmek lazım ama makyajını kalıcı yapmanın püf noktası alttan fondoten üstüne ince bir pudra onu üstüne makyajını yap hem farın hem kalemlerin kalıcı olur hemde gözünde topaklanmaz bir süre sonra

böyle sade bir makyaj güzel olabilir

hilary-duff-red-dress.jpg

Carrie+Underwood-Naeem+Khan.jpg

jess+mtv.jpg

sharapova10.jpg

Ama eğer dudakların güzelse bu makyajı da yapabilirsin!
penelopecruz1jy9.jpg

red.jpg

Rihanna.jpg

X