Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Nişan için kalıcı fondöten ve pudra

glsns

Guru
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2011
1.805
49
İnşallah yaklaşık bir ay sonra evde nişanım var. makyajı kendim yapmayı düşünüyorum. kalıcı, sıcakta akmayacak fondöten ve pudra söyleyebilir misiniz kızlar

24 saat kalıcı fondotenler var canım onlara bakmanı öneririm.
bir de makyaj sabitleyici sıkmalısın mutlaka. çeşitli markalarda var.

Flormarın mat fondotenini kullanıyorum bu sıcaklarda dışarda dahi akmıyo hem evde olucaksan arada bir kontrol etmende rahat olur..benim cildim yağlı olduğu halde beni dışarıda idare ediyor..arkadaşın dediği gibi makyaj sabitleyicide kullanırsan daha iyi olur..hayırlı olsun bu arada sarısı benim başıma:KK53:

Flormarın mat fondotenini kullanıyorum bu sıcaklarda dışarda dahi akmıyo hem evde olucaksan arada bir kontrol etmende rahat olur..benim cildim yağlı olduğu halde beni dışarıda idare ediyor..arkadaşın dediği gibi makyaj sabitleyicide kullanırsan daha iyi olur..hayırlı olsun bu arada sarısı benim başıma:KK53:

sağol canım amin

24 saat kalıcı fondotenler var canım onlara bakmanı öneririm.
bir de makyaj sabitleyici sıkmalısın mutlaka. çeşitli markalarda var.

Ben bu kuaförlerde kullanılan makyaj sabitleyiciden ne kadar aradımsa da bulamadım..
Üstelik büyük bir şehirde yaşıyorum.
Nerelerde bulabilirim fikriniz var mı ?

sağol canım peki marka önerin var mı:26:

mac var, max factor lasting performance var, deborah var, kryolan var canım hepsi de gayet güzel.

ama bence bir mac ya da ınglotla görüşüp o gün için orada yaptırabilirsin makyajını. emin ellerde olursun hem :KK31:

Ben bu kuaförlerde kullanılan makyaj sabitleyiciden ne kadar aradımsa da bulamadım..

ykm ve boynerde olabilir. ben oralara bakmayı düşünüyorum

mac te fix plus var canım. elite in de makyaj sabitleyicisi var. güzel ikisi de

mac var, max factor lasting performance var, deborah var, kryolan var canım hepsi de gayet güzel.

ama bence bir mac ya da ınglotla görüşüp o gün için orada yaptırabilirsin makyajını. emin ellerde olursun hem :KK31:

ay evet iyi oldu bu öneri:KK16::KK16::KK16:

Kızlar çok sağolun..
Pahalı bir ürün müdür acaba :26:

mac beni çekiyor ama onun da bir sürü ürünü vardır. dünya para verip uygun olmayan bir ürün almaktan korkuyorum:18::18::18:

sadece o günkü makyajın için anlaşabilirsin canım. gidersin makyajını yaptırır eve dönersin. ürün almana gerek kalmaz.

sadece o günkü makyajın için anlaşabilirsin canım. gidersin makyajını yaptırır eve dönersin. ürün almana gerek kalmaz.

elimde olsun istiyorum canım. isteme olmadı bizim daha. İnşallah isteme-söz-nişan 2-3 hafta içinde olacak. hepsinde de makyajı kendim yapmak istiyorum. ama önce İnşallah istemede dediğin gibi yaptırıp sonra da o kullandıkları ürünü alabilirim

elimde olsun istiyorum canım. isteme olmadı bizim daha. İnşallah isteme-söz-nişan 2-3 hafta içinde olacak. hepsinde de makyajı kendim yapmak istiyorum. ama önce İnşallah istemede dediğin gibi yaptırıp sonra da o kullandıkları ürünü alabilirim

şimdi aklıma geldi bak şey de yaptırabilirsin, mac te makyaj kursları oluyor kişiye özel. sana yüzüne nasıl makyaj yapacagını ögretiyorlar. sonra kurs için verecegin ücretle oradan ürün alıyorsun. :KK31:

şimdi aklıma geldi bak şey de yaptırabilirsin, mac te makyaj kursları oluyor kişiye özel. sana yüzüne nasıl makyaj yapacagını ögretiyorlar. sonra kurs için verecegin ücretle oradan ürün alıyorsun. :KK31:

işte ona vaktim olur mu bilmiyorum. o anda yaptıklarından bişeler öğrenmeye çalışırım artık herhalde:KK34::KK34:

X