Nisan ayında Bodrumda hava nasıl olur?

ruat

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2010
186
15
arkadaşlar merhaba
2 nisanda bodruma gitmeyi 4 nisanda dönmeyi düşünüyorum kısa bir tatil haftasonu için nerede kalabileciğim ve havanın nasıl olacağı konusunda hiçbir fikrim yok ama bilen arkadaşlar varsa bana yardımcı olurlarsa sevinirim...
keyifli günler dilerim

o taraflarda hava daha gec ısınır ılık ama geceleri soguk bir hava olacagını dusunuyorum deniz fln dusunuosanız antalya taraflarını tercih edin derim

o taraflarda hava daha gec ısınır ılık ama geceleri soguk bir hava olacagını dusunuyorum deniz fln dusunuosanız antalya taraflarını tercih edin derim

anladım zaten 2 nisanda Antalyada da denize girebileceğimi sanmıyorum ama en azından 20,25 derece aralıklarında seyreden bir hava olursa keyifli bir haftasonu geçirebileceğimi umuyorum

yanıtladığnız için teşekkür ederim.

Merhaba ruat,

Bu tarihleri için Kemer bölgesini tercih edebilirsiniz.
Nisan ayında ortalama sıcaklık 30C olur. Eğer Bodrum bölgesini düşünürseniz ortalama sıcaklık 24 C olur.
Sormak istediğiniz bir konu olursa iletişim numaramızdan Rukiye Hanım ile görüşebilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon Tatil Hattı: 0216 550 19 19
Turon9.com

Saygılarımızla
Tur on9 Ailesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…